به گزارش خزرآنلاین، احدالله احدی اظهار کرد : ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در پی دریافت گزارش مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند. وی افزود : ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام تحقیقات از […]

به گزارش خزرآنلاین، احدالله احدی اظهار کرد : ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در پی دریافت گزارش مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود : ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام تحقیقات از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند و پس از تعقیب و مراقبت، خودرو سواری توسان متهم در شهرستان رشت شناسای و متوقف شد.

وی ادامه داد : در بازرسی از خودرو مورد نظر ۱۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین و ۴کیلوگرم شیشه که از کشورهای شرقی بارگیری شده بود ، کشف شد.

احدی اضافه کرد: در این راستا متهم ۳۵ ساله به همراه همدست ۳۶ ساله‌اش دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد ، از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.