به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش که خبری با عنوان ” از کتک زدن کودکان اتیسم تا بستن دست معتادین | آقای مدیرکل روزه سکوت گرفته است! ” در خزرآنلاین منتشر شد. خبری که واکنش بهزیستی گیلان را در پی داشته است. بهزیستی گیلان به دنبال انتشار فیلمی از بدرفتاری و بستن دست یک بیمار در […]

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش که خبری با عنوان ” از کتک زدن کودکان اتیسم تا بستن دست معتادین | آقای مدیرکل روزه سکوت گرفته است! ” در خزرآنلاین منتشر شد. خبری که واکنش بهزیستی گیلان را در پی داشته است.

بهزیستی گیلان به دنبال انتشار فیلمی از بدرفتاری و بستن دست یک بیمار در یکی از کمپ های درمان معتادان اطلاعیه ای صادر کرد:

متن اطلاعیه بدین شرح است:

به دنبال انتشار فیلمی از بدرفتاری و بستن دست یک بیمار در یکی از کمپ های درمان معتادان به اطلاع میرساند که متاسفانه این بدرفتاری و اقدام خشونت آمیز و غیراخلاقی در سال گذشته حدود ۱۰ ماه پیش در یکی از مراکز شهرستان لنگرود صورت گرفته است. هر چند که پس از ترخیص بیمار در طی این مدت هیچگونه شکایتی از ناحیه بیمار و خانواده اش واصل نشده است مع الوصف پس از اطلاع از موضوع، سریعا نسبت به بازدید از مرکز اقدام به عمل آمد و با بیمار و خانواده گفتگو صورت گرفت.

مع الوصف به جهت اینکه تخلف کمپ مذکور محرز و غیرقابل انکار بود مراتب در جلسه کمیسیون نظارت بهزیستی استان مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به توبیخ و تذکر مدیر مرکز اقدام به عمل آمد و النهایه طی تشکیل جلسه هماهنگی با فرماندار محترم شهرستان به عنوان رئیس شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که با حضور مدیرکل محترم بهزیستی استان و نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در مورخ دهم مهر ماه صورت گرفت، با توجه به ملحوظ داشتن این نکته که این اتفاق در طی این مدت تاکنون تکرار نشده است، لذا مقرر شد در صورت تکرار این اتفاق یا انجام رفتار مشابه با بیماران، نسبت به تعطیلی مرکز و معرفی مقصرین به مرجع قضایی مبادرت گردد.