به گزارش خزرآنلاین، علی‌اصغر جمشیدنژاد در گفت‌وگویی با اشاره به وضعیت تامین امنیت استان گیلان بیان داشت: استان گیلان از امنیت کامل برخوردار است و یکی از استان‌های امن کشور محسوب می‌شود. وی ادامه داد: در استان گیلان مواردی مانند سرقت و یا مشکلات حاد امنیتی و اجتماعی خاصی وجود ندارد. معاون سیاسی، امنیتی و […]

به گزارش خزرآنلاین، علی‌اصغر جمشیدنژاد در گفت‌وگویی با اشاره به وضعیت تامین امنیت استان گیلان بیان داشت: استان گیلان از امنیت کامل برخوردار است و یکی از استان‌های امن کشور محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در استان گیلان مواردی مانند سرقت و یا مشکلات حاد امنیتی و اجتماعی خاصی وجود ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه ایجاد امنیت و آرامش در مسیر رشد و توسعه بسیار مهم و حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: نیرو‌های امنیتی، نظامی و انتظامی در اوج قدرت و توانمندی قرار دارند و بخش دیگر امنیت نیز با تکیه بر قدرت مردم محقق می‌شود که باید از مشارکت مردم در این زمینه نیز استفاده شود.

جمشید نژاد با بیان اینکه سرمایه‌های اجتماعی باید از سوی مسئولان مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: رسیدن به رشد و توسعه در سایه وجود همکاری و تعامل بین مردم، دولت و نهاد‌ها امکانپذیر است. دولت‌ها به تنهایی نمی‌توانند مشکلات موجود در سطح جامعه را حل کنند.

وی تصریح کرد: برای بهره گیری از توانایی جوانان و بانوان، نیازمند تعریف راهکار و برنامه‌ریزی مناسب هستیم. باید زمینه و بستر‌های لازم برای بهره مندی از توانایی‌ها و پتانسیل هایشان فراهم و از آن‌ها در بخش‌های مدیریتی در سطح کشور و استان گیلان استفاده شود.