به گزارش خزر، فرهاد خراسانی سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با تبریک فرارسیدن سال جدید گفت: مالک و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود فعالیت های ساختاری مجموعه را برای نیل به اهداف پیش بینی شده تدوین نموده اند و بر این ساختار اولیه کادر اجرایی و مدیریتی به شرح ذیل از سوی دکتر تن زاده معرفی […]

به گزارش خزر، فرهاد خراسانی سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با تبریک فرارسیدن سال جدید گفت: مالک و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود فعالیت های ساختاری مجموعه را برای نیل به اهداف پیش بینی شده تدوین نموده اند و بر این ساختار اولیه کادر اجرایی و مدیریتی به شرح ذیل از سوی دکتر تن زاده معرفی می گردد.

وی افزود: در بخش معاونت های باشگاه امید علی پورحسن بعنوان معاون ورزشی، مجید جعفرزاده بعنوان معاون اداری مالی، عبداله تفرشی بعنوان معاون اقتصادی و بازاریابی و دکتر رشید تن زاده بعنوان معاون هماهنگی، معرفی گردیدند.

همچنین مدیریت بخش حقوقی، بین المللی و امور نقل و انتقالات را فرهاد خراسانی، عهده دار خواهد بود.

اسماعیل ایوبی راد بعنوان مدیر روابط عمومی باشگاه و آقایان محمد جهانگیری در مسئولیت سایت و فضای مجازی، حسین برزگر مدیر رسانه ای و مجتبی پورصادقی بعنوان مسئول تبلیغات در زیرمجموعه روابط عمومی فعالیت خواهند نمود.

مسئول امور پرسنلی باشگاه را خانم پاکزاد و مسئولیت امور داخلی را مهندس علیرضا قانون و مسئولیت امور ستادی و اجرایی را کامران کاشفی برعهده خواهند داشت.

در بخش مشاورین مدیرعامل نیز مهدی یونس پور بعنوان مشاور عالی پارلمانی و امور بین الملل، مسعود حیدری بعنوان مشاور عالی در امور ورزشی ،محمد ابراهیم خلیلی مشاور عالی در امور اقتصادی، مصطفی عاقل منش مشاور عالی در امور اجرایی، حمیدرضا طاهری مشاور فرهنگی، بهنیا ثابت رفتار مشاور رسانه ای، مهدی یونس نژاد بعنوان دبیر کمیته پیشکسوتان و سعید متقی طلب بعنوان مدیر آکادمی و تیم های پایه فعالیت خواهند نمود.

لازم به توضیح است، فقط اسامی معرفی شده در چارت سازمانی براساس نوع وظیفه و عناوین مشخص شده، از اعضای رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت می باشند و بنابراین هرگونه مذاکره، مکاتبه و مراجعه، صرفا با اعضای رسمی باشگاه، مورد وثوق و قبول باشگاه بوده و غیر از این، باشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اعمال و رفتار افراد غیر رسمی و غیر عضو در باشگاه ندارد.