به گزارش خزر، شنیده‌ها از شهرستان فومن حکایت از درگیری‌های لفظی پیدا و پنهان نماینده و فرماندار شهرستان دارد. گفته می‌شود ماجرای درگیری‌های لفظی رخ‌داده مربوط به برخی انتصابات در سطح شهرستان است. یکی از سایت های خبری فومن در این خصوص به نقل از حجت‌الاسلام‌ والمسلمین افتخاری، نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی […]

به گزارش خزر، شنیده‌ها از شهرستان فومن حکایت از درگیری‌های لفظی پیدا و پنهان نماینده و فرماندار شهرستان دارد. گفته می‌شود ماجرای درگیری‌های لفظی رخ‌داده مربوط به برخی انتصابات در سطح شهرستان است.

یکی از سایت های خبری فومن در این خصوص به نقل از حجت‌الاسلام‌ والمسلمین افتخاری، نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی می نویسد: تا وقتى بعضى آقايان در شهر ماكلوان پاى … (تفریحات!!) نشسته‌اند، مجبورم هم نماينده مردم فومن باشم هم فرماندار اين شهرستان!

این در شرایطی است که همین سایت از جلسه شورای اداری فرمانداری فومن و به نقل از فرماندار فومن هم می نویسد: متأسفانه مدت‌هاست اداره ورزش شهرستان رئیس ندارد و ما در چند ماه اخیر معاون فرماندار و بخشدار مرکزی نداریم. وقتی به بنده اجازه معرفی نیروی جدید را نمی‌دهند چگونه انتظار پیشرفت در کارها را دارند! برخی دوستان به دلیل اختلاف‌سلیقه مدت‌هاست با ما سر ناسازگاری دارند و این مهم به کل شهرستان ضربه خواهد زد. وقتی دو فرماندار در سطح شهرستان فعالیت می‌کنند مسیر توسعه و پیشرفت جای خود را به سیر نزولی و عقب‌ماندگی خواهد داد و با یک آسیب‌شناسی سطحی می‌توان ادعا نمود که مجموعه شهرستان امروز قربانی این اختلاف‌سلیقه‌ها و ناهماهنگی‌های فعلی شده و ادامه این روند موجب آسیب‌های بیشتر خواهد شد.

دخالت برخی نمایندگان در امورات فرمانداران به خصوص عزل و نصب های شهرستانی همواره یکی از مناقشه برانگیزترین موضوعاتی بوده که حالا حتی کار را به ادعاهای عجیب و غریب کشانده است.