به گزارش خزر و به نقل از تسنیم، همزمان با ابلاغ دستورالعمل واردات خودرو تعدادی از شرکت‌های واردکننده به‌بهانه افزایش تعرفه‌ها قیمت محصولات خود را افزایش داده‌اند البته روند صعودی قیمت‌ها در بازار خودروهای وارداتی در حالی صورت می‌گیرد که بنا به اذعان فعالان بازار، خرید و فروش خودرو راکد شده و کمتر کسی با […]

به گزارش خزر و به نقل از تسنیم، همزمان با ابلاغ دستورالعمل واردات خودرو تعدادی از شرکت‌های واردکننده به‌بهانه افزایش تعرفه‌ها قیمت محصولات خود را افزایش داده‌اند البته روند صعودی قیمت‌ها در بازار خودروهای وارداتی در حالی صورت می‌گیرد که بنا به اذعان فعالان بازار، خرید و فروش خودرو راکد شده و کمتر کسی با این قیمت‌ها اقدام به خرید خودرو می‌کند.

در حال حاضر نگین خودرو، قیمت با احتساب تعرفه‌های جدید رنو کولئوس مدل 2017 را 53 میلیون تومان و رنو تلیسمان مدل 2017 را 34 میلیون تومان افزایش داده است. براساس تصمیم این شرکت کولئوس با قیمت 288 میلیون تومان و تلیسمان با قیمت 239 میلیون تومان به‌فروش می‌رسد.

فعالان بازار خودرو معتقدند در شرایط رکود خرید و فروش شرکت‌ها شلوغ‌بازی کرده و با افزایش قیمت محصولات در پی کسب سود بیشتر هستند.