به گزارش خزر، در ابتدای این نشست رضا رمضانپور مدیرعامل شرکت داده‌پردازان سورن ایرانیان (سارب) بیان کرد: ما اعتقاد داریم که در دوره‌های قبلی هیئت‌مدیره اقدامات مثبتی صورت گرفته است و این ائتلاف به دنبال تحول، رونق و شفافیت بازار IT در استان است. وی ادامه داد: ما باید دبیرخانه و روابط عمومی سازمان را […]

به گزارش خزر، در ابتدای این نشست رضا رمضانپور مدیرعامل شرکت داده‌پردازان سورن ایرانیان (سارب) بیان کرد: ما اعتقاد داریم که در دوره‌های قبلی هیئت‌مدیره اقدامات مثبتی صورت گرفته است و این ائتلاف به دنبال تحول، رونق و شفافیت بازار IT در استان است.

http://www.8up.ir/images/cgvjaizhztm3yyf9uil9.jpeg

وی ادامه داد: ما باید دبیرخانه و روابط عمومی سازمان را تقویت کنیم تا اینکه ارتباط مؤثرتری با اعضای سازمان وجود داشته باشد و بتوان با خرد جمعی برنامه‌های سازمان را ارتقا داده و تقویت نمود.

رمضانپور افزود: ما به کمیسیون‌های تخصصی بهای بیشتری خواهیم داد تا به‌عنوان بازوهای توانمند هیئت‌مدیره در مسائل تخصصی یاری‌رسان باشند، البته با توجه به رشد سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات نیاز به تشکیل کمیسیون‌های تخصصی جدیدی هستیم.

سخنگوی ائتلاف رونق و شفافیت بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات استان گیلان، تأکید کرد: ما کارگروه حمایت از کسب‌وکارهای نوپا (startup) را تشکیل خواهیم داد و اعتقاد داریم که تنها بخش خصوصی می‌تواند با چابکی و انعطاف لازم مراحل ایده تا بازار محصولات نوآور را محیا کند.

وی تصریح کرد: با تشکیل کمیته روابط بین‌الملل می‌توان رایزنی‌هایی را برای بسترسازی و تعامل مؤثر فعالین IT استان با کشورهای حاشیه دریای خزر فراهم کرد.

رمضانپور در خاتمه تاکید کرد که اعضای ائتلاف فقط و فقط در لیست رونق و شفافیت بازار حضور دارند، هر لیست دیگری که از اسامی اعضای ائتلاف در برداشته باشد جعلی است و مورد تایید هیچ یک از اعضا نمی باشد.

http://www.8up.ir/images/11k6t5dl7c3zelvdoaga.jpeg

http://www.8up.ir/images/msec9abs3vq37gr7v2g0.jpeg