به گزارش خزر، عصر امروز مراسم معارفه علی کریمی، سرمربی جدید سپیدرود رشت در هتل المپیک رشت برگزار شد. در این مراسم جواد تن زاده مالک باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه در هر کاری ورود کنم قطعا با اقتادار وارد می شوم، گفت: بنده معتقد به یک برنامه هدفمند و سیستماتیک هستم. (گزارش تصویری) […]

به گزارش خزر، عصر امروز مراسم معارفه علی کریمی، سرمربی جدید سپیدرود رشت در هتل المپیک رشت برگزار شد. در این مراسم جواد تن زاده مالک باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه در هر کاری ورود کنم قطعا با اقتادار وارد می شوم، گفت: بنده معتقد به یک برنامه هدفمند و سیستماتیک هستم. (گزارش تصویری)

http://uupload.ir/files/deys_(11).jpg

وی با اظهار اینکه شورایی جهت برنامه ریزی تشکیل شده است، گفت: روز گذشته به سرعت کارهای مالی انجام شده و دیگر مشکل مالی نخواهیم داشت.

تن‌زاده در ادامه با اشاره به انتخاب سرمربی گفت: گزینه‌های زیادی مطرح بودند ولی به دنبال کسی بودیم که هم شمالی باشد و هم اسطوره گیلان باشد.

وی ادامه داد: بنده افتخار می‌کنم رشتی هستم و خون مردم گیلان و رشت با سپیدرود عجین شده است.

http://uupload.ir/files/chfi_(14).jpg

تن‌زاده با بیان اینکه آقای کریمی کسی است که سپیدرود را به جایگاه اصلی خود می رساند، اظهار داشت: به زودی آکادمی سپیدرود را راه‌اندازی می‌کنیم.

مالک سپیدرود رشت با بیان اینکه هدف ما برای سپیدرود کسب سهمیه آسیایی برای این تیم است، افزود: صفر تا صد موضوع فنی در اختیار آقای کریمی است.

وی با بیان اینکه ما رشتی هستیم و رشتی‌ها را داخل سپیدرود حفظ می‌کنیم، گفت: بحث مدیریتی باشگاه با بنده است و بحث فنی با آقای کریمی.

علی کریمی در مراسم معارفه خود به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: خیلی خوشحالم که اینجا غریبه نیستم. اینجا شهر زادگاه پدری من است و خوشحالم جایی حضور دارم که می‌توانم به زادگاه پدری‌ام خدمت کنم.‎ الان خیلی از دوستانی که در تمرین حضور دارند، خیلی خوب دست می‌زنند و امیدوارم این دست‌ها را در ورزشگاه هم بزنند.‎

http://uupload.ir/files/nfcw_(5).jpg

وی ادامه داد: هر کدام از ما باید وظایف خود را به خوبی انجام دهیم. ۲۶، ۲۷ سال پیش تیم سپیدرود در سطح اول فوتبال اول بازی می‌کرد، اما پس از مدتی حتی تا دسته دوم و دسته سوم هم سقوط کرد. شما نگاه کنید چند سال طول کشید تا این تیم دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردد. سپیدرود در دو سال اخیر توانسته با کمک هواداران به لیگ برتر بازگردد. حمایت شما می‌تواند در راهی که ما داریم، خیلی خیلی به ما کمک کند. اکنون در شرایط حساسی قرار داریم و باید بتوانیم جایگاه‌مان را در جدول رده‌بندی حفظ کنیم و آن را ارتقا دهیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود تصریح کرد: وظیفه ما این است که به خوبی تمرین کرده و بدن‌های‌مان را برای مسابقات آماده کنیم. در کنار این هم باید از امتیاز میزبانی‌مان در مسابقات خانگی استفاده کنیم و این هم نیاز به حمایت همه دوستان دارد. امیدوارم با حمایت آنها در این فصل هم بتوانیم تیم را در جایگاه خوبی نگه داریم. در ادامه هم اگر عمری باقی باشد امیدوارم در سال‌های آینده بتوانیم سپیدرود را به رتبه‌های بهتری برسانیم.

کریمی در خاتمه گفت: امیدوارم اتفاقات خوبی برای تیم سپیدرو در این فصل بیفتد. ما نماینده گیلان هستیم و باید همه کمک کنید تا این سهمیه را در لیگ برتر حفظ کنیم. باید با کمک هواداران و رسانه‌ها دست به دست هم دهیم و این فصل را با اتفاقات خوب به پایان برسانیم.

 

http://uupload.ir/files/2je0_(1).jpg

http://uupload.ir/files/vmos_(2).jpg

http://uupload.ir/files/ed9l_(3).jpg

http://uupload.ir/files/qx06_(4).jpg

http://uupload.ir/files/nfcw_(5).jpg

http://uupload.ir/files/4qdx_(6).jpg

http://uupload.ir/files/1btx_(7).jpg

http://uupload.ir/files/o0dd_(8).jpg

http://uupload.ir/files/zvoa_(9).jpg

http://uupload.ir/files/kqvq_(10).jpg

http://uupload.ir/files/deys_(11).jpg

http://uupload.ir/files/40r8_(12).jpg

http://uupload.ir/files/7nuq_(13).jpg

http://uupload.ir/files/chfi_(14).jpg

http://uupload.ir/files/9s9r_(15).jpg

http://uupload.ir/files/z0dr_(16).jpg

http://uupload.ir/files/kav4_(17).jpg

http://uupload.ir/files/mc91_(18).jpg

http://uupload.ir/files/j8h6_(19).jpg

http://uupload.ir/files/vj03_(21).jpg

http://uupload.ir/files/827o_(22).jpg

http://uupload.ir/files/39r2_(23).jpg

http://uupload.ir/files/xxlh_(24).jpg

http://uupload.ir/files/jeqe_(25).jpg

http://uupload.ir/files/3okz_(26).jpg

http://uupload.ir/files/p56k_(27).jpg