به گزارش خزر، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در گفت وگویی، در حاشیه اجتماع بزرگ «طلایه داران بصیرت» که در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار شد، اظهار کرد: مردم بصیر و همیشه در صحنه گیلان بار دیگر همسو با ملت آزاده ایران اسلامی حماسه ای از جنش آگاهی و بصیرت آفریدند. وی با […]

به گزارش خزر، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در گفت وگویی، در حاشیه اجتماع بزرگ «طلایه داران بصیرت» که در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار شد، اظهار کرد: مردم بصیر و همیشه در صحنه گیلان بار دیگر همسو با ملت آزاده ایران اسلامی حماسه ای از جنش آگاهی و بصیرت آفریدند.

وی با بیان اینکه مردم با حضور گسترده و پرشور خود در مراسم یوم الله 9 دی غیرت، همیت و اتحاد ملی خود حول محور ولایت فقیه و آرمان های والای انقلاب را به نمایش گذاشتند،تصریح کرد: این حضور مانند گذشته نقشه های دشمنان قسم خورده نظام و دسیسه های شیطانی فتنه گران و براندازان برای فراموشی فتنه،تطهیر سران فتنه و تحریف تاریخ این مرز پرگهر نقش بر آب گردد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان ادامه داد:گیلانیان غیور با حضور پررنگ و معنادار خود نشان دادند که همچون کوه در برابر جریان باطل و نفاق ایستاده اند و هرگز اهانت به ساحت مقدس حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)و معمار کبیر انقلاب اسلامی(ره) را از خاطر نخواهند برد.

وی گیلانیان را پیشتاز و حماسه ساز یوم الله 8 دی دانست و تصریح کرد:امروز مردم گیلان با حضور گسترده و شورآفرین خود مشت محکمی بر دهان کج اندیشان و بدگویان زدند و ثابت کردند که هرگز از صراط مستقیم انقلاب اسلامی خارج نشده و فریب تبلیغات مسموم غرب و افکار منافقانه همدستان داخلی آنان را نخواهند خورد و تسلیم جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن نخواهند شد.

حجت الاسلام اشجری،با بیان اینکه فرزندان دلیر میرزا نشان دادند که تا آخرین نفس پای پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلابی خود در سایه ولایت خواهند ایستاد،خاطرنشان کرد:امروز به فتنه گران زمان هشدار دادیم که ملت ایران هوشیار است و تظاهرات ساختگی، شعارهای هنجارشکنانه و یاوه گویی علیه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی را بی پاسخ نخواهیم گذاشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان یادآور شد:امروز عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل چشم جهانیان به منصه ظهور رسید و برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار گیلان افزوده شد. /ایسنا