به گزارش خزر، عصر امروز پانزدهمین نمایشگاه الکامپ گیلان در محل دائمی نمایشگاه‌های استان گیلان واقع در جاده تهران رسماً آغاز بکار کرد. یکی از غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه به شرکت گیلانی “میهن وب‌هاست” اختصاص دارد که بالاترین میزان مشترکین را در سطح کشور در حوزه هاستینگ در اختیار دارد. در همین راستا مهندس […]

به گزارش خزر، عصر امروز پانزدهمین نمایشگاه الکامپ گیلان در محل دائمی نمایشگاه‌های استان گیلان واقع در جاده تهران رسماً آغاز بکار کرد. یکی از غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه به شرکت گیلانی “میهن وب‌هاست” اختصاص دارد که بالاترین میزان مشترکین را در سطح کشور در حوزه هاستینگ در اختیار دارد.

در همین راستا مهندس سعید رحمت مدیر شرکت میهن وب‌هاست، ارائه‌کننده خدمات دامنه، هاستینگ و سرور در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با تشریح روند فعالیت این شرکت، گفت: امروز و همزمان با آغاز بکار پانزدهمین نمایشگاه الکامپ گیلان فعالیت غرفه میهن وب‌هاست نیز آغازشده است.

وی که دانش‌آموخته رشته کامپیوتر و مدیر شرکت میهن وب‌هاست است، گفت: این شرکت با سرمایه و امکاناتی اندک در سال 89 آغاز بکار کرد و در مدتی کوتاه با توکل به خدا و به اتکا به حمایت مشتریانش توانست رتبه مناسبی را در میان رقبای خود به دست آورد.

مهندس رحمت در خصوص چگونگی وضعیت نمایشگاه و ارزیابی خود از روز نخست نمایشگاه الکامپ اظهار داشت: خوشبختانه نسبت به سال‌های قبل نمایشگاه امسال پررونق‌تر برگزارشده و امیدواریم شاهد اتفاقاتی مثبت طی مدت برگزاری نمایشگاه باشیم.

http://uupload.ir/files/lw1_img_5222.jpg

مدیر شرکت میهن وب‌هاست در خصوص دلیل شرکت در پانزدهمین نمایشگاه الکامپ گیلان اذعان داشت: تمایل بنده و همکارانم بر این است که ارتباط چهره به چهره با مشتریان داشته باشیم و از نزدیک با آن‌ها به گفتگو بنشینیم تا رابطه شرکت با مشتریان دوستانه و محکم‌تر از گذشته شود. همچنین لازم است که توانایی‌های شرکت میهن وب‌هاست را به نمایش بگذاریم.

وی در خصوص اینکه آیا محصول جدیدی در این نمایشگاه توسط میهن وب‌هاست ارائه‌شده است، گفت: سامانه میهن مانیتور که توسط گروه برنامه‌نویسی میهن وب‌هاست و به‌منظور پایش شبکه سرورها، رایانه و وب‌سایت‌ها طراحی‌شده است و همچنین سامانه تبدیل وبلاگ به وب‌سایت که یکی از نیازهای اصلی بسیاری از وب مسترها بوده است دو محصول جدید این شرکت در نمایشگاه الکامپ 96 است.

مهندس رحمت در خصوص اینکه آیا برای سال آینده و حضور در نمایشگاه الکامپ برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است، یا خیر گفت: ایده‌های زیادی مطرح است و به امید خدا در زمان مناسب از آن‌ها رونمایی خواهیم کرد.