به گزارش خزر و به نقل از فارس، درحالی‌که کمتر از ۲۴ ساعت از اعلام نام جدیدی به‌عنوان گزینه خرید باشگاه سپیدرود رشت می‌گذرد، حال شکاف‌های مدیریتی در این باشگاه ریشه‌دار عیان شده است. شامگاه دوشنبه خبری به نقل از روابط عمومی هیأت فوتبال گیلان در رسانه‌ها منتشر شد که در آن از انتقال نهایی […]

به گزارش خزر و به نقل از فارس، درحالی‌که کمتر از ۲۴ ساعت از اعلام نام جدیدی به‌عنوان گزینه خرید باشگاه سپیدرود رشت می‌گذرد، حال شکاف‌های مدیریتی در این باشگاه ریشه‌دار عیان شده است.

شامگاه دوشنبه خبری به نقل از روابط عمومی هیأت فوتبال گیلان در رسانه‌ها منتشر شد که در آن از انتقال نهایی سهمیه باشگاه به‌صورت سهامی بین بیات و تن زاده خبر داده شد.

حال کمتر از ۲۴ ساعت از اعلام این خبر، کانالی جدید در شبکه پیام‌رسان تلگرام ایجاد شده است و اعلام می‌دارد که تنها ارگان رسمی رسانه‌ای باشگاه سپیدرود و مالک جدید آن است.

متن پیام به شرح ذیل است:

« کانال رسمی باشگاه سپیدرود از امروز با مدیریت جدید باشگاه و به دستور دکتر تن زاده مالک سپیدرود و آقای فرهاد خراسانی مسئول حقوقی و سخنگوی باشگاه ایجاد شده و در حال حاضر تنها مرجع رسمی و قانونی باشگاه است و کلیه اخبار و اتفاقات مربوط به باشگاه سپیدرود را فقط می‌توانید از این کانال دنبال کنید و کانال‌های دیگر مورد تأیید مالک جدید باشگاه سپیدرود نیست.»

 

تنها ۸ دقیقه زمان برای واکنش به این خبر از سوی کانال تحت نظر کیومرث بیات کافی بود ! کانال تحت نظر بیات درواکنشی شدید، کانال تحت نظر تن زاده را به پیگیری از مراجع قانونی تهدید کرده است.

متن پیام به شرح ذیل است :
« قابل‌توجه دوستان عزیز…. متأسفانه از صبح امروز بعضی افراد  با پخش لینک کانالی به‌عنوان کانال رسمی باشگاه سپیدرود رشت در اندیشه جذب مخاطب می‌باشند به همین جهت کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت با تکذیب تشکیل این کانال گفت : کانال رسمی باشگاه در اختیار مدیر رسانه‌ای سپیدرود قرار دارد و تشکیل هرگونه کانالی با این عنوان مورد تائید باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت نیست و در آینده نزدیک از مراجع قانونی این مسئله پیگیری خواهد شد»

 

تنها ۳ روز تا آغاز بازی حساس سپیدرود مقابل مشکی پوشان باقی‌مانده است و باید دید جنگ مالکیتی در سپیدرود به کجا خواهد انجامید؟ تن زاده و بیات به تقسیم ۸۰ و ۲۰ درصدی سهام سپیدرود رضایت خواهند داد یا اتفاقات دیگری در این باشگاه به وقوع خواهد پیوست؟