به گزارش خزر، در چهارچوب هفته پانزدهم از مرحله نخست رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت ۱۴ امروز (سه شنبه) در استادیوم آزادی بهشهر میهمان نماینده مازندران بود که در نهایت با یک گل برابر این تیم به پیروزی دست یافت. تک گل داماش گیلان در […]

به گزارش خزر، در چهارچوب هفته پانزدهم از مرحله نخست رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت ۱۴ امروز (سه شنبه) در استادیوم آزادی بهشهر میهمان نماینده مازندران بود که در نهایت با یک گل برابر این تیم به پیروزی دست یافت.

تک گل داماش گیلان در این بازی را صادق رضایی مهاجم جدید داماش گیلان در دقیقه ۱۷ روی ارسال میلاد پورمحسن و ضربه سر اول محمد مختاری به ثمر رساند.

داماش گیلان با کسب ۳ امتیاز این بازی از ۱۲ بازی خود ۲۴ امتیازی شد و به دلیل تفاض گل در رده سوم جدول گروه الف لیگ دو قرار گرفت. در جدول مسابقات اروند خرمشهر با ۳۳ امتیاز از ۱۴ بازی در رده نخست است و تیم های مقاومت تهران با ۲۴امتیاز از ۱۳ بازی و شاهین شهرداری بوشهر با ۲۳ امتیاز از ۱۳ بازی در جایگاه های سوم و چهارم جدول مسابقات هستند.

داماش در چهارچوب هفته شانزدهم مسابقات روز سه شنبه ۱۲ دی ماه در رشت میزبان فولاد نوین اهواز خواهد بود.

ترکیب داماش گیلان: مسلم حق شناس، محمد مختاری (c)، سید کاظم رحمانی، آرمین منفرددوست، محمد همرنگ، میلاد پورمحسن، محمد طالبی، میثم میرپسندیده (سعید طالبی از دقیقه ۸۵) ، میلاد پورصف شکن (کنعان طاهرنژاد ۲+۹۰)، صادق رضایی (سعید باقرپسند از دقیقه ۷۴) و سعید مرتضوی .