به گزارش خزر، دقایقی قبل مرد ۴۵ ساله ای که بر اثر اصابت چاقو در روستای شیرجوپشت بخش رودبنه دچار جراحت شدید شده بود در بیمارستان سیدالشهدای بازکیاگوراب جان باخت. گویا عملیات احیا نیز روی وی جوابگو نبوده و وی به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان جان باخته است. مقتول اهل روستای شیرجوپشت بخش […]

به گزارش خزر، دقایقی قبل مرد ۴۵ ساله ای که بر اثر اصابت چاقو در روستای شیرجوپشت بخش رودبنه دچار جراحت شدید شده بود در بیمارستان سیدالشهدای بازکیاگوراب جان باخت.

گویا عملیات احیا نیز روی وی جوابگو نبوده و وی به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان جان باخته است. مقتول اهل روستای شیرجوپشت بخش رودبنه بوده و فرد ضارب نیز متواری است.

آمارها حاکی از آن است که طی ۱۰ سال اخیر ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر در سراسر کشور با سلاح سرد در کشور به قتل رسیده‌اند؛ این آمار در حالی است که حمل چاقو و نظایر آن به دلیل کاربرد دوگانه‌ای که دارد، در قوانین ممنوع نبوده و تنها قدرت‌نمایی یا استفاده از آن از سوی قانوگذار جرم دانسته شده است.

رضا رحمانی دادستان لاهیجان نیز در سخنرانی خطبه های نماز جمعه در هفته قوه قضائیه با اشاره به این موضوع که #گیلان و مازندران، استان های خشنی هستند و دارای رتبه نیز هستند افزود: یکی از دلایل این موضوع بی حوصلگی مردم است./لاهیجان