به گزارش خزر، پس از اجرای دور اول تغییرات در چهار فرماندار شهرستان‌های استان گیلان و صدور حکم سرپرستی در شهرستان‌های رشت، لاهیجان، رودسر و ماسال، خبرها حکایت از تغییرات در برخی شهرستان‌های دیگر استان نیز دارد. گفته می‌شود با توجه به جوان‌گرایی مدنظر استاندار گیلان به‌زودی چند فرماندار باتجربه استان گیلان تغیر خواهند یافت […]

به گزارش خزر، پس از اجرای دور اول تغییرات در چهار فرماندار شهرستان‌های استان گیلان و صدور حکم سرپرستی در شهرستان‌های رشت، لاهیجان، رودسر و ماسال، خبرها حکایت از تغییرات در برخی شهرستان‌های دیگر استان نیز دارد.

گفته می‌شود با توجه به جوان‌گرایی مدنظر استاندار گیلان به‌زودی چند فرماندار باتجربه استان گیلان تغیر خواهند یافت و جای خود را به مدیران جوان‌تر خواهند سپرد. در همین راستا گفته می‌شود سید رضا جوادپور فرماندار شهرستان لنگرود که از رسیدن به فرمانداری رشت نیز بازمانده است، به‌زودی و با توجه به سالیان طولانی خدمت، بازنشست خواهد شد.

همچنین شنیده می‌شود یکی از فرمانداران شرق گیلان و یکی از فرمانداران غرب گیلان نیز به‌زودی سمت فرمانداری استان را تحویل نیروهای تازه‌نفس داده و خود به‌عنوان مدیر ستادی در استانداری گیلان مشغول به فعالیت خواهند شد.