به گزارش خزر، 21 دی ماه سال 95 بود که این خبرگزاری در گزارشی خبر از به‌حالت تعلیق در آمدن قیمت فرآورده‌های لبنی در سامانه اطلاع‌‌رسانی کالا و خدمات با عنوان «درحال به‌روزرسانی» داد. بعد از گذشت یک سال از این واقعه کماکان قیمت لبنیات در بازار متفاوت از آخرین ارقام مصوب درج این سامانه سازمان حمایت […]

به گزارش خزر، 21 دی ماه سال 95 بود که این خبرگزاری در گزارشی خبر از به‌حالت تعلیق در آمدن قیمت فرآورده‌های لبنی در سامانه اطلاع‌‌رسانی کالا و خدمات با عنوان «درحال به‌روزرسانی» داد.

بعد از گذشت یک سال از این واقعه کماکان قیمت لبنیات در بازار متفاوت از آخرین ارقام مصوب درج این سامانه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان است ولی طی یک سال گذشته  2 مرتبه قیمت لبنیات در بازار گران شده است.

بنابراین گزارش در سال گذشته نیز بعد از اعلام خبر افزایش 200تومانی هر لیتر شیر استرلیزه بود که نرخ لبنیات در سامانه اطلاع‌رسانی کالا و خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به‌حالت تعلیق در آمد که دوباره در روزهای گذشته دوباره شاهد افزایش 200تومانی در محصول یادشده هستیم.

بنابراین گزارش آخرین قیمت مصوب هر لیتر شیر کم و پرچرب پاکتی (تتراپک)  در پایگاه اطلاع‌رسانی قیمت کالا و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان 2 هزار و 800 تومان درج‌ شده است که در دی‌ماه  200 تومان افزایش یافته به 3 هزار تومان رسید و در روزهای گذشته نیز توسط برخی از برندهای مصوب 3 هزار و 200 تومان به‌فروش می‌رسد.

تصویر آخرین نرخ مصوب امسال لبنیات که از روی پایگاه اطلاع‌رسانی قیمت کالا و خدمات برداشته شده است، به‌شرح زیر است: