به گزارش خزر، مراسم جشن کاراته کاهای استان گیلان به همت هیئت کاراته استان گیلان شب گذشته در تالار آریانای رشت برگزار شد. در این مراسم از قهرمانان گیلانی کاراته چون آویشن باقری، سارا بهمن یار، الیاس محمدزاده، مهدی رحیم نژاد، امیرحسین سهرابی و مربیانی چون فاطمه قاسمی و سعید حسنی پور از مربیان گیلانی […]

به گزارش خزر، مراسم جشن کاراته کاهای استان گیلان به همت هیئت کاراته استان گیلان شب گذشته در تالار آریانای رشت برگزار شد.

http://uupload.ir/files/4o0u_(3).jpg

در این مراسم از قهرمانان گیلانی کاراته چون آویشن باقری، سارا بهمن یار، الیاس محمدزاده، مهدی رحیم نژاد، امیرحسین سهرابی و مربیانی چون فاطمه قاسمی و سعید حسنی پور از مربیان گیلانی و ملی تقدیر شد. همچنین احکام غلامعلی جعفرزاده (نماینده رشت)، مسعود رهنما، حسن صیدگر (از اساتید کاراته) و عبدالرضا بی‌آزار (سرپرست سابق هیئت کاراته گیلان) به‌عنوان اعضای هیئت‌رئیسه جدید کاراته استان گیلان در این مراسم ابلاغ شد.

http://uupload.ir/files/dig_(1).jpg

رضا رسولی رئیس جدید هیئت کاراته گیلان و بانی این مراسم با ابراز خوشحالی از حضور در جمع ورزشکاران کاراته گفت: کاراته در حال حاضر پرافتخارترین رشته ورزشی گیلانی‌ها محسوب می‌شود و البته بعدازاین نیز پرامیدترین رشته ما گیلانی‌ها نیز خواهد بود.

وی در ادامه افزود: بعضی اظهار ناراحتی می‌کنند که چرا باید نسبت به کاراته در گیلان امتیاز ویژه‌ای قائل بود ولی من معتقدم این رشته‌ای است که می‌تواند در المپیک ۲۰۲۰ بعد از سال‌ها برای گیلان مدال باارزشی را کسب کند و باید حتماً به‌طور ویژه حمایت شود.

http://uupload.ir/files/nr0k_(7).jpg

مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته نیز با تشکر از رضا رسولی برای برپائی چنین مراسمی گفت: جایگاه مدیرکلی برای من جایگاه خدمت است و ما به همه ورزش‌ها رسیدگی می‌کنیم و کاراته نیز که خودم از درون همین خانواده بیرون آمده‌ام جایگاه بالایی دارد. وی در ادامه گفت: همیشه معتقدم برای جایگاه ریاست هیئت کاراته استان شخصی باید بالای سر باشد که بتواند حداقل ۵۰ نفر را دور خودش جمع کند؛ زیرا اداره کل به‌تنهایی نمی‌تواند جور این رشته ورزشی را بکشد. باید شخصی در جایگاه ریاست باشد که خانواده کاراته را از خودش دور نکند و بتواند ورزشکاران را پر امید نگه دارد.

کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی نیز با آرزوی موفقیت برای کاراته گیلان در موردحمایت مجلسیان از ورزش ابراز داشت: لایحه بودجه سال آینده مجلس وارد صحن شده است و من از مدیران ورزش استان دعوت می‌کنم پیشنهاد‌ها و درخواست‌های خودشان را هرچه سریع‌تر انتقال دهند که بتوانیم برای چانه‌زنی و کسب بودجه ارائه دهیم.

http://uupload.ir/files/uvmv_(13).jpg

غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس و عضو جدید هیئت کاراته استان نیز در این مراسم با تأکید بر اینکه کاراته رشته پرامیدی برای گیلانیان است خطاب به رضا رسولی گفت: ما از آقای رسولی انتظار کسب مدال المپیک در مسابقات ۲۰۲۰ را انتظار داریم.

در پایان این مراسم از لوگوی هیئت کاراته گیلان رونمائی شد.

 

http://uupload.ir/files/dig_(1).jpg

http://uupload.ir/files/nymb_(2).jpg

http://uupload.ir/files/4o0u_(3).jpg

http://uupload.ir/files/48c_(4).jpg

http://uupload.ir/files/hose_(5).jpg

http://uupload.ir/files/zsxl_(6).jpg

http://uupload.ir/files/nr0k_(7).jpg

http://uupload.ir/files/9ng7_(8).jpg

http://uupload.ir/files/eeh_(9).jpg

http://uupload.ir/files/08az_(10).jpg

http://uupload.ir/files/l8n9_(11).jpg

http://uupload.ir/files/9u1_(12).jpg

http://uupload.ir/files/uvmv_(13).jpg

http://uupload.ir/files/ny9g_(14).jpg

http://uupload.ir/files/81x2_(15).jpg

http://uupload.ir/files/qe7i_(16).jpg

http://uupload.ir/files/vljb_(17).jpg

http://uupload.ir/files/buvg_(18).jpg

http://uupload.ir/files/ioj7_(19).jpg

http://uupload.ir/files/ix9_(20).jpg