به گزارش خزر، اکبر صادق مدیر مرکز شبانه روزی ایتام موسسه خیریه مژدهی گیلان رشت و خادم تکواندو، که مدرسه شماره دو تکواندوی کشور را نیز در خود جای داده است در آستانه انتخابات فدراسیون تکواندو و در پی حملات رسانه ای اخیر برخی پیشکسوتان این رشته به رییس فعلی این فدراسیون، جهت حمایت از […]

به گزارش خزر، اکبر صادق مدیر مرکز شبانه روزی ایتام موسسه خیریه مژدهی گیلان رشت و خادم تکواندو، که مدرسه شماره دو تکواندوی کشور را نیز در خود جای داده است در آستانه انتخابات فدراسیون تکواندو و در پی حملات رسانه ای اخیر برخی پیشکسوتان این رشته به رییس فعلی این فدراسیون، جهت حمایت از سید محمد پولادگر اقدام به انتشار نامه ای سرگشاده کردند.
در این نامه امده است:

استاد سید محمد پولادگر ریاست محترم فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران،
مدیر متعهد و جهادگر و خدوم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

امروز مدیران باسواد فراوانند، اما مدیران با دانش و اثرگذار نادر!، در همین راستا جناب آقای سید محمد پولادگر از آن دسته از مدیران متعهد و جهاد گر و خدوم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد، که عمری را همواره در جهت سربلندی ایران اسلامی و اعتلای ورزش المپیکی و با فضیلت تکواندو سپری نمودند، کسی که درد آشنا، متخصص، متعهد و امین خانواده بزرگ و فهیم تکواندو کشور می باشد، به همین خاطر است که ایشان را در بین مدیران حوزه ورزش، به ویژه تکواندو متمایز می نماید.

اگر چه متاسفانه باید گفت که امروزه ورزش در شرایط کنونی (اخلاق را گم کرده است!) اما هستند انسانهایی آزاده که با تاسی آموزه‌های دینی و اسلامی بر فلسفه وجودی اخلاق در ورزش پایبندند، که در این مجال پرداختن به آن میسر نیست، اما در این مقطع حساس زمانی که جامعه تکواندو و افکار عمومی در یک انتخاب صحیح جهت کسب آرای کرسی فدراسیون تکواندو قرار گرفته است، بر خود واجب دانسته به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ و فهیم تکواندوی کشور در این برهه حساس با عنایت به خدمات ارزنده و شبانه‌روزی برادر ارجمند جناب آقای پولادگر که الحق مدیریت جامع ایشان در ابعاد مختلف علمی فنی و فرهنگی با توجه به جایگاه ورزش در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که (ورزش را یک ارزش )می داند ولا غیر مورد حمایت قرار دهیم و مطمئناً اعضای محترم مجمع تکواندوی کشور با رای قاطع خود در این روز بزرگ تاریخ‌ساز خواهند شد انشاءالله.
اما آن چیزی که امروز اتفاق افتاده است و دل هر انسان آزاده را به درد می‌آورد بداخلاقی هایی است که از مدت‌ها پیش به بهانه چند شکست در مسابقات مختلف از سوی بعضی از گروه ها و بعضآ افرادی که خود را به عنوان پیشکسوت معرفی می نمایند صورت می گیرد، !چه شده است که عده‌ای به عنوان پیشکسوت که باید نمادی از عصاره همه فضایل انسانی و ورزشی باشد، اصول و فلسفه اخلاقی تکواندو را به فراموشی سپردند و خود را نماینده کل افکار عمومی خانواده بزرگ تکواندو می‌داند.


البته نام بردن عزیزان و پیشکسوتان در این برهه کار پسندیده ای نیست اما آن پیشکسوت محترمی که در بیانیه خود می‌گویند (پولادگر دوستان خود را از دست داده است!) سوال این است اگر مدعی دوستی هستید که بعید است!! پس چرا رفیق نیمه راهید!
رفیق که شرط و شروط دنیوی را در عالم رفاقت نمی‌بیند! بلکه راه را می بینند.. راه انقلاب، راه شهدا، راه غیرت و راه سربلندی تکواندوایران اسلامی..، و یا عزیز دیگر پیشکسوت و برادر شهید که در این زمینه سکوت کردن بهتر است و او را به راه برادر شهید عزیزشان رجوع می دهیم.،! که وقتی اجازه رفتن به جبهه گرفت استاد شهید به کلاس تمرین رفتند تا آخرین وداع خود را با هنرجویان داشته باشند و سفارش آخر آن شهید این بود ؛با رفتن من ورزش و درس و کلاس های عقیدتی و اخلاقی را تعطیل نکنید، با جدیت بیشتری به تمرین ها ادامه دهید، جسم و روح تان را تقویت کنید اما همیشه یادتان باشد که جسم شما باید در خدمت دین و خدا باشد..، به مولا علی علیه السلام اقتدا کنید و همیشه در خدمت مظلوم باشید.
که البته هر چقدر در خصوص بیانیه این پیشکسوت محترم و عزیز بیشتر فکر می کنم به یاد یک بیت از اشعار شاعر بزرگ ایران زمین سنایی می‌افتم :
که عجب! از لطف تو ای گل که نشستی با خار
ظاهراً مصلحت وقت در آن میبینی…


و کلام آخر،،؛ برادر عزیز و ارجمند استاد گرانقدر جناب آقای سید محمد پولادگر، که شاید راضی نباشید، اما اینجانب به عنوان خادم فرزندان یتیم در موسسه خیریه مژدهی گیلان – رشت اعلام می نمایم که علی رغم همه مسئولیت‌ها و مشغله‌های کاری فراوان بیش از ۱۵ سال است که به عنوان خیر و نیکوکار، خدمات ارزنده ای را در راستای خدمت رسانی به فرزندان یتیم و بی سرپرست در سطح کشور به ویژه موسسه خیریه مژدهی و ترویج رشته تکواندو ، در بین عزیزان ایتام و حمایت‌های همه جانبه داشته اید، خداوند پشت و پناه شما و همه خدمتگزاران صدیق باشد، ان شالله و مطمئناً دعای خیر این عزیزان در انتخابات پیش روی بدرقه راهتان خواهد بود.
اکبر صادق
مدیر مرکز شبانه روزی ایتام موسسه خیریه مژدهی گیلان رشت و خادم تکواندو