به گزارش خزر، جبار کوچکی نژاد امشب در گفت‌وگویی با اشاره به بازداشت‌های قوه قضائیه در حوزه گیلان اظهار کرد: ما از مدیران خوب استان که تمام‌وقت خود را برای خدمتگزاری به مردم گذاشته‌اند حمایت می‌کنیم. وی تصریح کرد: مدیران خوبی در استان گیلان است اما وجود فساد در سیستم اداری و پارتی‌بازی مردم را […]

به گزارش خزر، جبار کوچکی نژاد امشب در گفت‌وگویی با اشاره به بازداشت‌های قوه قضائیه در حوزه گیلان اظهار کرد: ما از مدیران خوب استان که تمام‌وقت خود را برای خدمتگزاری به مردم گذاشته‌اند حمایت می‌کنیم.

وی تصریح کرد: مدیران خوبی در استان گیلان است اما وجود فساد در سیستم اداری و پارتی‌بازی مردم را رنج می‌دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم مبارزه با فساد از سوی سه قوه افزود: باید از قوه قضائیه حمایت شود تا باشهامت این فسادها را پیگیری کند.

کوچکی نژاد با اشاره بر اینکه فساد، رشوه‌خواری و رانت‌خواری در بین برخی مدیران رشد کرده است تصریح کرد: شاید عده‌ای خودشان دست در کارند که اجازه پیگیری فساد مالی مسئولین را از ترس برملا شدن اقدامات خودشان نمی‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه تمام قوا باید از قانون اطاعت کنند بیان کرد: اگر مبارزه با فساد شجاعانه و به‌موقع نباشد مردم از ما ناامید می‌شوند، انتظار داریم جمهوری اسلامی مدام خانه‌تکانی کند و با مسئولین خاطی برخورد کنند. /فارس