به گزارش خزر، جبار کوچکی نژاد صبح امروز در گفتگویی درباره ماجرای بازداشت یکی از مدیران کل گیلان اظهار داشت: بنده درباره مدیرکل گردشگری گیلان به رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور تذکر داده بودم و گفته بودم ایشان نمی‌توانند در اینجا کار کنند و شما ایشان را عزل کنید اما به حرف‌های ما […]

به گزارش خزر، جبار کوچکی نژاد صبح امروز در گفتگویی درباره ماجرای بازداشت یکی از مدیران کل گیلان اظهار داشت: بنده درباره مدیرکل گردشگری گیلان به رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور تذکر داده بودم و گفته بودم ایشان نمی‌توانند در اینجا کار کنند و شما ایشان را عزل کنید اما به حرف‌های ما توجهی نکردند.

وی افزود: درمجموع باید ۷ مدیرکل در گیلان به دلیل تخلفاتی که دارند دستگیر شوند و من در خصوص این افراد تذکر داده‌ام که تا الآن البته ۲ یا ۳ مدیرکل دستگیر شده‌اند و مابقی هم به زودی دستگیر خواهند شد.
 
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: من به مسئولان و استاندار گیلان گفته‌ام که ادامه کار با این مدیران کل به صلاح استان نیست و اگر این‌ها عزل نشوند بالاخره دستگیر خواهند شد و آبروریزی بزرگ‌تری رخ می‌دهد.
 
کوچکی‌نژاد با بیان اینکه مدیران کل متخلف به اتهام تضییع حقوق بیت‌المال دستگیر شده‌اند  گفت: متأسفانه پیرامون مدیران کل متخلف دستگیر شده و ۴ مدیرکل دیگر متخلفی که هنوز دستگیر نشده‌اند باندهای فسادی وجود دارد که بیت‌المال را تضییع و حیف‌ومیل می‌کنند. /8دی