به گزارش خزر، احمد رمضانپور نرگسی، عضو شورای شهر رشت در آخرین جلسه علنی شورای شهر برخی رسانه ها را یاوه گویانی خواند که جایگاه ها را زیر سوال می برند. اگرچه رمضانپور از رسانه خاصی در این میان نام نبرد اما اشاره ای به اظهارات رمضانپور در همین چند ماه اخیر که بعدها توسط […]

به گزارش خزر، احمد رمضانپور نرگسی، عضو شورای شهر رشت در آخرین جلسه علنی شورای شهر برخی رسانه ها را یاوه گویانی خواند که جایگاه ها را زیر سوال می برند.

اگرچه رمضانپور از رسانه خاصی در این میان نام نبرد اما اشاره ای به اظهارات رمضانپور در همین چند ماه اخیر که بعدها توسط وی تکذیب شد، خالی از لطف نیست.


رمضانپور قبل از انتخاب شهردار: من به شهردار بومی و به مدیریت بدون پول اعتقاد دارم (اینجا را بخوانید)
رمضانپور: بعد از انتخاب شهردار تردید ندارم هر منتقد دلسوز و مدافع مدیران بومی اگرجای تک تک اعضای شورا بود ، به دکتر نصرتی رای می داد.(اینجا را بخوانید)


رمضانپور قبل از انتصاب استاندار:  انتخاب استاندار غیربومی برای گیلان تنبیه ای است که رئیس‌جمهور برای مردم استان در نظر گرفته‌اند (اینجا را بخوانید)

رمضانپور نرگسی پس از انتصاب سالاری به عنوان استاندار گیلان: خوشحالم که سالاری جوان وارد گیلان شده است. می دانم دکتر سالاری توانمند است (اینجا را بخوانید)


رمضانپور در گفتگو با خزرآنلاین: در مقابل حضور نیروهای غیربومی در شهرداری رشت مقاومت می کنیم (صوت اظهارات در پایین)

رمضانپور پس از انتشار خبر در خزرآنلاین: جمله “ما مقاومت می کنیم” از من نبوده است!(اینجا را بخوانید)

 


رمضانپور در انتقاد به عملکرد رییس شورای شهر رشت: ۳ماه از عملکرد شورای پنجم می گذرد، اما دریغ از یک دیدار با نماینده محترم ولی فقیه (اینجا را بخوانید) 

تصویر زیر دیدار اعضای شورا را با نماینده محترم ولی فقیه در استان نشان می دهد. قابل تامل آن که این دیدار پیش از اظهارات رمضانپور صورت گرفته و وی دقیقاً در کنار نماینده ولی فقیه نشسته است!


رمضانپور در هشتمین جلسه شورای شهر رشت و در واکنش به انتقادات آیت الله قربانی در خصوص انتخاب شهردار غیربومی: آیت الله قربانی باید به این وحدت رویه تبریک می گفت نه اینکه در نماز جمعه مسئله را مطرح می کرد و تشویش افکار مردم ایجاد می شد. انتخاب شهردار توانمند حتی غیر بومی عین غیرت دینی و تکلیف شرعی ما بود و مردم از این انتخاب راضی هستند و از ما تشکر می کنند و رای خود را پس نمی گیرند. آیت الله قربانی غیرت دینی و شهروندی خود را نشان دهد و از ورود استاندار غیر بومی در گیلان جلوگیری کند.

رمضانپور پس از این انتقادات و برانگیخته شدن برخی واکنش ها: من اعتقاد و باور قلبی به آیت الله قربانی دارم. ایشان از مبارزین قبل از انقلاب بودند و عالم محقق و بزرگی هستند.


این ها تنها بخشی از اظهارات این عضو شوراست که از زمان حضور وی در شورا در رسانه ها منتشر شده است. اگرچه رمضانپور اخیرا برخی رسانه ها را یاوه گو خوانده است اما قضاوت در خصوص اینکه دقیقا یاوه گو چه کسی است، بر عهده خوانندگان فهیم باشد.