به گزارش خزر، نمايشگاه نقاشي کودکان ترنم اميد از ?? آذر ماه تا ?? آذر ماه در خانه فرهنگ گيلان برگزار مي شود. ساعت بازديد اين نمايشگاه صبح ها ?? تا ?? و عصرها ? تا ? مي باشد. اين نمايشگاه نقاشي حاصل دنياي کودکانه و رنگارنگ کودکان بي سر پرست و بد سرپرست خانه ترنم […]

به گزارش خزر، نمايشگاه نقاشي کودکان ترنم اميد از ?? آذر ماه تا ?? آذر ماه در خانه فرهنگ گيلان برگزار مي شود. ساعت بازديد اين نمايشگاه صبح ها ?? تا ?? و عصرها ? تا ? مي باشد.

اين نمايشگاه نقاشي حاصل دنياي کودکانه و رنگارنگ کودکان بي سر پرست و بد سرپرست خانه ترنم اميد است که در معرض ديد عموم و براي فروش قرار گرفته اند.

در مراسم افتتاحيه خصوصي نمايشگاه ، رفيعي مدير مرکز با تشريح فعاليت هاي مرکز اظهار کرد : خانه شبانه روزي ترنم اميد ده سال است که فعاليت خود را آغاز کرده است و در اين مرکز کودکان ? تا ? سال و در شعبه دوم پسران ? تا ?? سال نگهداري مي شوند و تا کنون بالغ بر ??? فرزند پذيرش شده اند.

وي در بخشي از صحبت هاي خود گفت: تمام تلاش مرکز در اين است که زندگي طبيعي را براي کودکان مرکز فراهم کند و به نيازهاي تفريحي و آموزشي آنها پاسخ دهد.

خانم رفيعي درباره وضعيت درماني کودکان تصريح کرد: ?? درصد کودکان مرکز از نظر روحي و رواني و جسمي آسيب ديده هستند. خانواده هايي از پرداخت هزينه هاي جراحي ناتوان بودند و کودکان را رها کردند. در اين مرکز نياز به روانپزشک داريم اما اکيپ پزشکان به کودکان خوب رسيدگي مي کنند. حجم عظيمي از جراحي ها انرژي بر است و بخشي از هزينه ها با کمک نقدي مردم و بخشي ديگر با يارانه اي که بهزيستي براي کودکان در نظر گرفته است تامين مي شود.

وي با اشاره به اينکه تعدادي از فرزندان به خانواده بازگشت داشته اند درباره پذيرفتن فرزند به عنوان فرزند خوانده گفت: هنگامي که زوجين کودکي را انتخاب مي کنند تمام نگراني ها ما در اين است که ارتباط عاطفي ميان کودک و خانواده جديد او شکل بگيرد و خانواده و کودک همديگر را پس نزنند.

گفتني است خير انديشان جهت تامين هزينه هاي مالي و ياري رساني به کودکان خانه ترنم اميد مي توانند از طريق شماره ??????????? با مدير مرکز تماس بگيرند .

 

 

http://uupload.ir/files/lhqc_01.jpg

http://uupload.ir/files/bbo2_02.jpg

http://uupload.ir/files/7ubd_03.jpg

http://uupload.ir/files/c65v_04.jpg

http://uupload.ir/files/2hbe_05.jpg

http://uupload.ir/files/6umm_06.jpg

http://uupload.ir/files/o1kx_07.jpg

http://uupload.ir/files/jwaa_08.jpg

http://uupload.ir/files/ht9e_09.jpg

http://uupload.ir/files/k24d_10.jpg

http://uupload.ir/files/vntt_11.jpg

http://uupload.ir/files/f7nj_12.jpg

http://uupload.ir/files/vcv5_13.jpg

http://uupload.ir/files/b802_14.jpg

http://uupload.ir/files/7fom_15.jpg

http://uupload.ir/files/m4vy_16.jpg

http://uupload.ir/files/leo6_17.jpg

http://uupload.ir/files/t9bk_18.jpg

http://uupload.ir/files/mz5l_19.jpg

http://uupload.ir/files/02wj_20.jpg

http://uupload.ir/files/uqkf_21.jpg

http://uupload.ir/files/79q6_22.jpg

http://uupload.ir/files/lr0k_23.jpg

http://uupload.ir/files/cqj0_24.jpg