به گزارش خزر، تمرین امروز سپیدرود در شرایطی برگزار شد که بازیکنان سپیدرود با وجود حضور در ورزشگاه عضدی تمرین نکردند. کانال خبری منتسب به باشگاه سپیدرود در این خصوص نوشت: نظرمحمدی و دستیارانش در حالی امروز سر تمرین حاضر شدند که مدعی هستند با توجه به این که بیات هنوز به صورت قانونی مالکیت […]

به گزارش خزر، تمرین امروز سپیدرود در شرایطی برگزار شد که بازیکنان سپیدرود با وجود حضور در ورزشگاه عضدی تمرین نکردند.

کانال خبری منتسب به باشگاه سپیدرود در این خصوص نوشت:

نظرمحمدی و دستیارانش در حالی امروز سر تمرین حاضر شدند که مدعی هستند با توجه به این که بیات هنوز به صورت قانونی مالکیت باشگاه را در اختیار ندارد تصمیمات و احکامی که صادر کرده است هیچ وجاهت قانونی نداشته و از همین رو آنها هنوز به صورت رسمی سکاندار سپیدرود هستند.

 http://uupload.ir/files/7smj_0_(1).jpg

واکنش مالک سپیدرود به حضور نظرمحمدی در تمرین: اگر او دوست دارد مفت کار کند، ما خوشحال می شویم

مالک جدید باشگاه سپیدرود پس از حضور نظرمحمدی در تمرین امروز (دوشنبه) این تیم گفت: “اگر نظرمحمدی می خواهد مفت کار کند، ما خوشحال می شویم.”

علی نظرمحمدی سرمربی برکنار شده تیم سپیدرود رشت امروز (دوشنبه) در تمرینات این تیم شرکت کرد و گفت تا به او چیزی به صورت رسمی اعلام نشود در تمرینات شرکت خواهد کرد.

کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود در واکنش به این حضور نظرمحمدی در تمرینات گفت: اگر نظرمحمدی دوست دارد مفت کار کند، سر تمرین برود، ما هم خوشحال می‌شویم!

http://uupload.ir/files/q9sg_0_(2).jpg

مالک جدید باشگاه این اقدامات را با مدیرکل ورزش و جوانان استان هماهنگ کرده است و زیر نظر او کار می‌کند

قربانعلی الماسخاله درباره تغییر مالکیت باشگاه سپیدرود و اینکه آیا کیومرث بیات مالک قطعی باشگاه سپیدرود شده است یا خیر، اظهار داشت: فعلاً این اقدامات در حال انجام و مراحل اداری آن در حال طی شدن است.

«با توجه به اینکه هنوز مالکیت قطعی به نام بیات نشده است، آیا تغییر سرمربی و مدیرعامل در باشگاه سپیدرود قانونی است؟»، وی در پاسخ به این پرسش نیز گفت: مالک جدید باشگاه این اقدامات را با مدیرکل ورزش و جوانان استان هماهنگ کرده است و زیر نظر او کار می‌کند. ضمن اینکه هنوز هیچ قرارداد جدیدی به دست ما در هیئت فوتبال نرسیده است.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: ما تیم را تحویل اداره کل ورزش و جوانان استان داده‌ایم و اکنون هم مراحل اداری واگذاری باشگاه در حال انجام است. ضمن اینکه قرارداد نظرمحمدی در هیئت فوتبال به‌عنوان مربی ثبت شده بود، نه سرمربی. او مدرک B آسیا را دارد و نمی‌تواند به‌عنوان سرمربی روی نیمکت بنشیند.

http://uupload.ir/files/tkqw_0_(4).jpg

نظرمحمدی: مگر اینستاگرامی قرارداد بستم که اینستاگرامی برکنارم کنند؟!

اصراری به ماندن در سپیدرود ندارم ولی به شرطی که مالک قانونی باشگاه که فعلا آقای میرشهاب مومنی است، برگه اخراج مرا بدهد.

شب گذشته بیات مرا در اینستاگرام برکنار کرد؛ من در اینستاگرام مربی سپیدرود نشدم که در اینستاگرام برکنار شوم.