به گزارش خزر، اگرچه مدت‌زمان زیادی از حضور نصرتی بر مسند شهرداری رشت نمی‌گذرد اما حواشی انتصابات اخیرش گویا هنوز هم برای شورانشینان کاملاً حل‌نشده است. انتصاباتی که برای نخستین بار نه تنها انتقاد رسمی یکی از اعضای شورا را نسبت به عملکرد نصرتی در صحن شورا برانگیخت بلکه پای برخی غیربومی‌ها را هم به […]

به گزارش خزر، اگرچه مدت‌زمان زیادی از حضور نصرتی بر مسند شهرداری رشت نمی‌گذرد اما حواشی انتصابات اخیرش گویا هنوز هم برای شورانشینان کاملاً حل‌نشده است. انتصاباتی که برای نخستین بار نه تنها انتقاد رسمی یکی از اعضای شورا را نسبت به عملکرد نصرتی در صحن شورا برانگیخت بلکه پای برخی غیربومی‌ها را هم به شهرداری باز کرد. قابل تأمل آن‌که شنیده‌های تائید نشده‌ای حکایت از آن داشت که در سایه عدم دخالت شورانشینان در تصمیمات شهردار به‌خصوص در حوزه انتصابات، برخی از مدیران تازه منصوب شده شهرداری، توسط یکی از معاونین استاندار به شهردار رشت تعرفه شده‌اند!

درهرحال فردا جلسه شورا با حضور نصرتی برگزار خواهد شد و بعید است در زمان پاسخ نصرتی به سؤالات شورانشینان، اجازه حضور در صحن علنی به خبرنگاران داده شود. سؤالاتی که به‌احتمال فراوان حول انتصابات اخیر شهردار رشت و نقش عوامل خارج از بدنه شورا و شهرداری در این انتصابات خواهد بود.