به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپیدرود، خریدار باشگاه سپیدرود با سرمربی و سرپرست باشگاه سپیدرود در یک جلسه طولانی در ارتباط با مسائل فنی و دورنمای آینده سپیدرود برای نیم‌فصل دوم به بحث و تبادل‌نظر پرداختند. در این جلسه که از ساعت ۲۱ تا ۲۴ شامگاه (شنبه) ادامه یافت، کیومرث […]

به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپیدرود، خریدار باشگاه سپیدرود با سرمربی و سرپرست باشگاه سپیدرود در یک جلسه طولانی در ارتباط با مسائل فنی و دورنمای آینده سپیدرود برای نیم‌فصل دوم به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

در این جلسه که از ساعت ۲۱ تا ۲۴ شامگاه (شنبه) ادامه یافت، کیومرث بیات با علی نظرمحمدی و علی بهارمست در ارتباط با نحوه پرداخت و بودجه نیم‌فصل دوم سپیدرود، لیست مازاد و نفرات مورد نیاز این تیم، اردوی نیم‌فصل، تاریخ آغاز تمرینات، جلسه آشنایی با بازیکنان و اعضای کادرفنی، نحوه پرداخت قراردادها و اضافه شدن یک دستیار خارجی به جمع کادرفنی سپیدرود به گفت‌وگو پرداختند.

قرار است ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه کلیه بازیکنان و اعضای کادرفنی در دفتر تازه باشگاه سپیدرود با کیومرث بیات در جلسه‌ای حضور پیدا کنند و سپس از ساعت ۱۴ تمرینات سرخپوشان گیلانی در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز شود.