به گزارش خزر، هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان گیلان با برگزاری 8 دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد و نیم‌فصل اول مسابقات به پایان رسید. در گروه الف این مسابقات تیم شهرداری رضوانشهر با نتیجه 3 بر صفر در برابر بازرگانی دریانورد آستارا به پیروزی دست‌یافت. در دیگر دیدار این گروه و در […]

به گزارش خزر، هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان گیلان با برگزاری 8 دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد و نیم‌فصل اول مسابقات به پایان رسید.

در گروه الف این مسابقات تیم شهرداری رضوانشهر با نتیجه 3 بر صفر در برابر بازرگانی دریانورد آستارا به پیروزی دست‌یافت. در دیگر دیدار این گروه و در دربی رشت دو تیم هیات والیبال رشت و فولاد گیلان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم فولاد گیلان با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی دست‌یافت.

در گروه ب این مسابقات تیم هیات والیبال انزلی با نتیجه ۳ بر 2 و هیات والیبال کوچصفهان با نتیجه 3 بر 0 به ترتیب مقابل شهرداری لیسار و وحدت شاندرمن به پیروزی دست‌یافتند.

در گروه سی این رقابت‌ها تیم‌های وحدت جوانان ماسال و هیات والیبال صومعه‌سرا به ترتیب با نتایج 3 بر 1 و 3 بر صفر در برابر مرداویچ سیاهکل و هیات والیبال فومن به برتری دست‌یافتند.

در گروه دی این رقابت‌ها نیز تیم‌های شهرداری لنگرود و جای رفاه لاهیجان به ترتیب با نتایج 3 بر 2 و 3 بر 1 در برابر ستارگان شمال چابکسر و شهرداری کوچصفهان به برتری دست‌یافتند.

گفتنی است دیدار تیم‌های هیات والیبال رشت و فولاد گیلان روز جمعه هفدهم آذرماه و مابقی مسابقات روز پنجشنبه شانزدهم آذرماه برگزار شدند. مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل این بازی‌ها از تاریخ هفدهم تا بیست و هفتم آذرماه است.