به گزارش خزر، پنجشنبه (شانزدهم آذر) روز مهمی برای کاراته گیلان خواهد بود، روزی که قرار است با برگزاری مجمع، سکاندار جدید هیئت کاراته گیلان انتخاب و عهده دار مسئولیت این رشته ورزشی المپیکی و البته پر افتخار و پر هوادار در گیلان شود. کاراته گیلان نیاز به تعریف و توضیح ندارد و با افتخار […]

به گزارش خزر، پنجشنبه (شانزدهم آذر) روز مهمی برای کاراته گیلان خواهد بود، روزی که قرار است با برگزاری مجمع، سکاندار جدید هیئت کاراته گیلان انتخاب و عهده دار مسئولیت این رشته ورزشی المپیکی و البته پر افتخار و پر هوادار در گیلان شود.

کاراته گیلان نیاز به تعریف و توضیح ندارد و با افتخار آفرینی های مختلف کاراته کاهای گیلانی در ادوار گذشته در عرصه های مختلف بین المللی تبدیل به یکی ازموفق ترین رشته های ورزشی این استان و البته از قطب های اصلی کاراته کشور شده است. بی شک این انتخابات از اهمیت بالا و به سزایی برای جامعه کاراته گیلان برخوردار خواهد بود و اين جامعه امیدوار است سرنوشت این هیئت را به دست افرادی از جنس کاراته بسپارند تا به بهترین شکل ممکن و در جهت مصالح کاراته گیلان آن هم در سالهای منتهی به المپیک برای این رشته تازه المپیکی شده گام بردارند.

اما متاسفانه خبر هاي ناخوشايندي مبني بر پيش مهندسي انتخابات توسط غير كاراته اي ها بگوش مي رسد و رد پای نماینده اي که اتفاقا بايد در مجلس بيشتر به حل مشكلات مردم در حوزه زراعت بپردازد، ديده مي شود

فعالیتها و رایزنی هایی که در آن رنگ و لعاب سهم خواهی و تسویه حساب هم دیده می شود. متاسفانه در روزهای پیش از برگزاری مجمع شاهد پیش مهندسی هایی برای مجمع کاراته گیلان شده ايم که موجبات نگرانی بخش عمده ای از خانواده کاراته گیلان را فراهم کرده است كه مبادا سرنوشت کاراته گیلان متاثر از اقدامات افراد مدعی و سياسي شود.

به هر روی امیدواریم سرنوشت هيات كاراته گيلان در انتخابات پیش روی، فارغ از حواشی و تسویه حساب ها و به دور از تمام پیش مهندسی ها به عادلانه ترین و بهترین شکل ممکن رقم بخورد و این رشته ورزشی پر افتخار کماکان روی ریل پیشرفت به حرکت روبه جلوی خود ادامه دهد.