به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان، درراستای تقویت تعاملات با شرکای اجتماعی، جمیل حق پرست مدیرکل استان و هیأت همراه ضمن دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی، طی نشستی به بحث وگفتگو درخصوص مصادیق کاری این حوزه با محوریت وضعیت پرداخت حق بیمه […]

به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان، درراستای تقویت تعاملات با شرکای اجتماعی، جمیل حق پرست مدیرکل استان و هیأت همراه ضمن دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی، طی نشستی به بحث وگفتگو درخصوص مصادیق کاری این حوزه با محوریت وضعیت پرداخت حق بیمه پروژه های جاری پرداختند.

دراین دیدار مدیرکل استان با اشاره به عمومی و غیردولتی بودن سازمان و تبیین انواع تعهدات به تشریح اهمیت و جایگاه تامین اجتماعی در مناسبات اقتصادی و اجتماعی کشور و نقش آن در ایجاد امنیت خاطر و آرامش روانی نیروهای مولد جامعه پرداخت.

http://www.tamin.ir/content/files/gilan_pr/151524.jpg

جمیل حق پرست در این نشست که با هدف تعاملات بیشتر و همکاری های متقابل صورت گرفت با بیان خدمات و برنامه های نوین سازمان درعرصه های غیرحضوری، برصیانت از نیروهای کار شاغل و سرمایه گذاری های صورت گرفته در این منطقه تاکید نموده و تامین منابع مناسب از طریق انجام تکالیف قانونی کارفرمایان را برای تحقق اهداف تعهداتی تامین اجتماعی الزامی برشمرد.

دکتر مسرور مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی نیز طی سخنانی با تاکید بر افزایش حجم امور این مجموعه و توسعه زیرساختها و افزایش پیمانها و تعداد کارگاهها و بیمه شدگان ، خواستار تقویت شعبه اقماری تامین اجتماعی و تنوع خدمات ارائه شده گردید.

در این دیدار ضمن اشاره بر تداوم راهکارهای خوب و همکاری های دوسویه، ازمنطقه آزاد بعنوان فرصتی مناسب جهت توسعه استان یاد شده و بر ضرورت توجه ویژه و نگاه متفاوت به فعالیتهای اقتصادی منطقه بمنظور حمایت ازسرمایه کذاران تاکید شد.

رسیدگی به امور پیمانکاران ومتولیان امور اجرایی در کارگاههای ساختمانی منطقه در پروژه های در حال احداث وتعیین تکلیف محاسبات حق بیمه از محل ١٥ درصد عوارض ازجمله اساسی ترین موضوعات نقد شده دراین مذاکرات بود.

در ادامه این نشست مدیرکل استان ضمن بازدید از شعبه اقماری فعال در این مجموعه با همکاران دیدار نمود.

مدیرکل استان در این بازدید با تاکید بر ضرورت درک متقابل بین صف و ستاد با تشریح نقش و مسئولیت هر فرد، خواستار استفاده مطلوب از بستر و فرصت موجود در منطقه آزاد گردید.