به گزارش خزر و به نقل از خبرگزاری فارس، در دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان و در روز اول این مسابقات تیم‌های هیات والیبال انزلی، پازیریک فومن و هیات والیبال رضوانشهر در برابر رقبای خود به پیروزی دست‌یافتند. در این دور هیات والیبال انزلی با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ مقابل هیات والیبال […]

به گزارش خزر و به نقل از خبرگزاری فارس، در دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان و در روز اول این مسابقات تیم‌های هیات والیبال انزلی، پازیریک فومن و هیات والیبال رضوانشهر در برابر رقبای خود به پیروزی دست‌یافتند.

در این دور هیات والیبال انزلی با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ مقابل هیات والیبال لنگرود به پیروزی دست‌یافت. پازیریک فومن با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر تکلیم رشت و هیات والیبال رضوانشهر با نتیجه ۳ بر صفر در برابر هیات والیبال لاهیجان به پیروزی دست‌یافتند.

در ادامه این بازی‌ها و در روز دوم مسابقات ۳ دیدار برگزار شد. در این دیدارها تیم‌های هیات والیبال رشت و هیات والیبال انزلی با نتایج مشابه ۳ بر صفر به ترتیب در برابر پیام چاف و هیات والیبال فومن به پیروزی دست‌یافتند. تیم هیات والیبال رضوانشهر نیز با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر هیات والیبال شهرستان رشت به پیروزی دست‌یافت تا پرونده مرحله اول دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان استان بسته شود.