به گزارش خزر به نقل از ایرنا، براتعلی سعیدی روز شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات پرس سینه بدون لوازم قهرمانی کارگران منطقه یک کشور روز جمعه در بجنورد به کار خود پایان داد و رتبه نخست این رقابت ها در رده بزرگسالان در وزن 65 کیلوگرم به کارگر بازنشسته 91 […]

به گزارش خزر به نقل از ایرنا، براتعلی سعیدی روز شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات پرس سینه بدون لوازم قهرمانی کارگران منطقه یک کشور روز جمعه در بجنورد به کار خود پایان داد و رتبه نخست این رقابت ها در رده بزرگسالان در وزن 65 کیلوگرم به کارگر بازنشسته 91 ساله اختصاص یافت.

وی افزود: این کارگر بازنشسته اهل خراسان رضوی است.

رئیس هیات وزرش های کارگری خراسان شمالی افزود: این دور از مسابقات پرس سینه با شرکت 120 ورزشکاردر رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با نظارت مستقیم داوران فدراسیون پرورش اندام در سالن کارگران امام علی (ع) بجنورد برگزار شد.

سعیدی گفت: در رقابت های تیمی این مسابقات خراسان رضوی عنوان اول و سوم را به دست آورد و خراسان شمالی در رتبه دوم قرار گرفت.

رئیس هیات ورزش های کارگری خراسان شمالی اظهار کرد: این دوره از مسابقات انتخابی تیم کارگری کشور برای اعزام به مسابقات 2018 جهانی در کشور فرانسه است.

در این رقابت ها ورزشکاران از استان‌های منطقه یک کشور شامل استان‌های خراسان شمالی و رضوی، مازندران، گلستان و سمنان حضور داشتند که جمعه شب پایان یافت.

مرد91ساله قهرمان رقابت های پرس سینه منطقه یک کشور شد