به گزارش خزر، دکتر علی افتخاری با ارسال یادداشتی به تحریریه خزرآنلاین آخرین وضعیت هیات مدیره ملوان را مورد بررسی قرار داد. ناهماهنگی در هیات مدیره ملوان؟! باز هم ناهماهنگی اعضای هیات مدیره ملوان باعث شد ملاقات مهم آنان با دکتر سالاری استاندار ورزش دوست گیلان لغو شود. طبق آخرین اخبار دریافتی با آنکه 24 […]

به گزارش خزر، دکتر علی افتخاری با ارسال یادداشتی به تحریریه خزرآنلاین آخرین وضعیت هیات مدیره ملوان را مورد بررسی قرار داد.

ناهماهنگی در هیات مدیره ملوان؟!

باز هم ناهماهنگی اعضای هیات مدیره ملوان باعث شد ملاقات مهم آنان با دکتر سالاری استاندار ورزش دوست گیلان لغو شود. طبق آخرین اخبار دریافتی با آنکه 24 ساعت قبل به سرپرست باشگاه و اعضای هیات مدیر ملوان خبر این ملاقات ابلاغ شده بود، عدم هماهنگی و حضور به موقع آنان سبب گردید این نشست برگزار نگردد و فرصت به این گرانبهای جهت طرح و حل مشکلات باشگاه ملوان به این راحتی از دست برود؟! حال سوال ما از آقایان حضور در هیات مدیره که بیشتر آنان نظامی و سیاسی میباشند این است چطور می خواهند بدین شکل و با این روند ملوان را در مسیر دشوار صعود به لیگ برتر یاری نمایند؟

آیا عدم استفاده از افرادی مانند صالح نیا. جهانی. احمدزاده و… در رده های بالای تصمیم گیری باشگاه ملوان (که به راحتی قابل دسترس بوده و می توانند بدلیل مقبولییت اجتماعی کمک حال ملوان باشند) اشتباه بزرگی تلقی نخواهد گردید!! واقعا چه زمان می خواهیم فوتبال را از سیاست زدگی دور کنیم؟!

وقتی تیمی قادر نباشد 6 نفر اعضای هیئت مدیره را دور هم جمع کند چطور می‌تواند امید داشت که به لیگ برتر برگردد؟ اصلاً فرماندار و دریادار با آن همه حجم کار چرا باید بپذیرند که عضو هیئت مدیره تیم بزرگی همچون ملوان باشند؟

پیامک های ارسالی به مدیر عامل محترم ملوان که 24 ساعت قبل به ایشان اطلاع داده شده موجود است، به نظر می‌رسد یک ناهماهنگی در بیرون از مستطیل سبز ملوان را در کسب نتایج به روزهای تیره کشانیده است. فرماندار و دریادار باید جایشان را به اسطوره های ملوان بسپارند تا هیئت مدیره ملوان از نابسامانی و فروپاشیدگی به در آید.