به گزارش خزر، روز پنج شنبه 96/9/2 مراسم بزرگداشت هفته بسیج با حضور رئیس سازمان چای کشور، سرهنگ شیدیان اکبر فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی و اداری شهرستان لاهیجان، معاونین، مدیران ستادی، روسای ادارات و کارکنان سازمان چای کشور در محل نمازخانه سازمان برگزار شد. مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز […]

به گزارش خزر، روز پنج شنبه 96/9/2 مراسم بزرگداشت هفته بسیج با حضور رئیس سازمان چای کشور، سرهنگ شیدیان اکبر فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی و اداری شهرستان لاهیجان، معاونین، مدیران ستادی، روسای ادارات و کارکنان سازمان چای کشور در محل نمازخانه سازمان برگزار شد.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین خانی پور با اشاره به هفته مبارک بسیج به تشریح حروف این شجره طیبه پرداخته و بسیج را متشکل از چهار حرف اختصاری ب: بیداری، س: سازماندهی شده، حرف ی را مخفف کلمه یاریگر و ج: جهادگر بودن دانسته و همه این چهار خصوصیت را در سایه سار مقام عظمای ولایت در وجود همه افراد بسیجی برشمردند.

ایشان بسیج را یاری گر دین خدا و کشور و پاسدار خون شهداء نامیدند. وی با اشاره به نقش بسیج به تبیین آن در فرهنگ شهادت پرداخته و آن را از ملزومات ثبات در کشور دانستند. در پایان مراسم نیز نماز جماعت ظهرو عصر با حضور حاضرین اقامه گردید.

۲۰۱۷۱۱۲۳_۱۱۳۳۵۰

DSC07046

۲۰۱۷۱۱۲۳_۱۱۳۲۰۷

۲۰۱۷۱۱۲۳_۱۱۳۳۳۱

DSC07052