به گزارش خزر، در جلسه ای که ظهر امروز در دفتر هیات فوتبال گیلان با حضور دکتر مسعود رهنما مدیرکل سازمان و ورزش و جوانان گیلان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود و دکتر افتخاری عضو هیات مدیره سپیدرود با کیومرث بیات متقاضی خرید سپیدرود برگزار شد طرفین در ارتباط […]

به گزارش خزر، در جلسه ای که ظهر امروز در دفتر هیات فوتبال گیلان با حضور دکتر مسعود رهنما مدیرکل سازمان و ورزش و جوانان گیلان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود و دکتر افتخاری عضو هیات مدیره سپیدرود با کیومرث بیات متقاضی خرید سپیدرود برگزار شد طرفین در ارتباط با نقل و انتقال باشگاه به بحث و گفتگو پرداختند. ( گزارش تصویری )

در این جلسه با تاکید بر پرداخت بدهی های معوقه و جاری باشگاه تصمیم گرفته شد تا پس از امضای تفاهم نامه واگذاری و پرداخت سی درصد رقم قرارداد فصل جاری بازیکنان و کادرفنی تا نیم فصل انتقال به صورت قطعی انجام گردد.

کیومرث بیات،مالک باشگاه سپیدرود رشت در این مراسم اظهار داشت: از اعتماد آقای رهنما به خود نهایت تشکر و قدردانی را دارم و ان شاالله سپیدرود به جایگاه واقعی خود دست یابد.

مالک باشگاه سپیدرود رشت افزود: بسیاری از افراد از ته دل به دنبال خرید تیم بودند ولی برخی نقش بازی می کردند ولی آقای رهنما مصلحت باشگاه سپیدرود را در اولویت قرار داد.

بیات تصریح کرد: این انتخاب بهترین انتخاب برای مردم شهر رشت بود و هیات فوتبال برای واگذاری و همکاری نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

مالک باشگاه سپیدرود رشت تاکید کرد:با تفاهم نامه های صورت گرفته با هیات فوتبال و باشگاه سپیدرود این تیم عملا واگذار شد و روال اداری و مکاتبات نیز در یک هفته انجام می شود.

وی با اشاره به سوابق خود در فوتبال بیان داشت: از جنس ورزش فوتبال هستم و بهزاد داداش زاده از کشفیات من بود و همچنین با آقای کیوان محمدی،رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان در یک تیم هم بازی بودیم.

بیات اذعان داشت: از تحویل گرفتن سپیدرود نمی ترسم و قول می دهم این تیم را به سرانجام برسانم.

مسعود رهنما،مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در این مراسم اظهار داشت: امروز مقدمات واگذاری باشگاه مردمی و ریشه دار سپیدرود انجام شده و تا هفته آینده روال اداری نقل و انتقال طی می شود.

وی افزود: از افتخارات مدیریتی دوران من است که این تیم ریشه دار را حفظ و مدیریت کردیم و اکنون در عالی ترین سطح لیگ بازی می کند و سپیدرود همواره جزو مطالبات مردم گیلان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه در کشورهای پیشرفته فوتبال یک صنعت محسوب می شود اذعان داشت: در کشورهای پیشرفته حق پخش تلویزیونی به فوتبال تعلق می گیرد ولی در ایران این موارد انجام نمی شود.

رهنما با اشاره به کمک های دولت به تیم های فوتبال گیلانی ملوان،داماش و سپیدرود ابراز داشت: روز گذشته کمکی از سوی دولت به باشگاه داماش انجام شد و همچنین دکتر نوبخت ۲ میلیارد تومان برای کمک به سپیدرود اختصاص دادند که یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از آن تزریق شده است.

وی بیات،مالک باشگاه سپیدرود را از مدیران توانمند هیات های ورزشی و فردی بومی عنوان کرد و افزود: آقای مومنی،نیز انصافا باشگاه را به خوبی مدیریت کرد و زحمات زیادی برای این تیم کشید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان بیان داشت: از میان مدیران هیات های ورزشی،آقای بیات تنها مدیری است که مسابقات بین المللی را برگزار می کند و ان شاالله در سپیدرود هم موفق باشد.

پس از پایان این جلسه، نشستی در آمفی تئاتر المپیک با حضور افراد فوق و همچنین دکتر کیوان محمدی رییس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان، آقایان رمضانپور و عاقل منش اعضای شورای شهر رشت و جمعی دیگر از مسئولین و اصحاب رسانه مراسم معارفه ی خریدار برگزار شد.