به گزارش خزر، دومین روز از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (شنبه) با دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سپیدرود رشت در ورزشگاه یادگار امام (ره) آغاز شد. شاگردان یحیی گل‌محمدی که در چهار دیدار اخیر موفق به کسب پیروزی نشده بودند در بازی برابر سپیدود موفق شدند به این مهم دست […]

به گزارش خزر، دومین روز از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (شنبه) با دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سپیدرود رشت در ورزشگاه یادگار امام (ره) آغاز شد. شاگردان یحیی گل‌محمدی که در چهار دیدار اخیر موفق به کسب پیروزی نشده بودند در بازی برابر سپیدود موفق شدند به این مهم دست پیدا کنند. آنها در این بازی دو بار توسط فرزاد حاتمی و مهدی زاده به گل رسیدند تا در نهایت در برابر تنها گل حسین ابراهیمی تیم پیروز میدان نام بگیرند.

در این بازی ابتدا فرزاد حاتمی در دقیقه ۱۱ تراکتورسازان را پیش انداخت. ۹ دقیقه بعد نیز محمدرضا مهدی‌زاده روی پاس ایران‌پوریان، گل دوم تیمش را با ضربه سر به ثمر رساند. بازیکنان سپیدرود بعد از این که دو گل عقب افتادند، از لاک دفاعی خارج شده و توانستند در دقیقه ۳۹، صاحب یک پنالتی شوند. حسین ابراهیمی نیز این پنالتی را تبدیل به گل کرد و نیمه نخست با نتیجه دو بر یک به سود میزبان پایان یافت.

در نیمه دوم، نظرمحمدی تا دقیقه ۷۰ هر سه تعویض خود را خرج کرد تا بتواند نتیجه را برگرداند اما کاری از پیش نبرد و بازی در نیمه دوم، بدون گل و در مجموع با نتیجه دو بر یک، به سود تبریزی‌ها به پایان رسید.

تراکتورسازی با این پیروزی، ۱۵ امتیازی شد و با صعود پنج پله‌ای موقتا به رده نهم جدول رسید. سپیدرود بعد از ناکامی در سومین بازی متوالی با دوازده امتیاز به رتبه چهاردهم سقوط کرد