به گزارش خزر، سید جلال گلپیرا معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از ارسال دومین محموله اهدایی این اداره کل به منطقه زلزله زده کرمانشاه خبر داد. وی اظهار داشت: خداوند متعال را شاکرم که به ما عزت داد تا بتوانیم برای بار دوم به هموطنان خویش یاری برسانیم. معاون‌اداری و […]

به گزارش خزر، سید جلال گلپیرا معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از ارسال دومین محموله اهدایی این اداره کل به منطقه زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

وی اظهار داشت: خداوند متعال را شاکرم که به ما عزت داد تا بتوانیم برای بار دوم به هموطنان خویش یاری برسانیم.

معاون‌اداری و مالی اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه اولین محموله‌شامل وسائل گرمایشی، مواد غذایی و محصولات بهداشتی بود خاطرنشان کرد: در این محموله پتو، دارو، شیر خشک، پوشاک بچه گانه و بزرگسال، آب معدنی، مواد غذایی، لوازم بهداشتی، برنج، کیسه خواب، فرش و زیر انداز، پلاستیک رولی و بسیاری اقلام دیگر ارسال شد.

گلپیرا با اشاره به استقبال خوب شهرستان انزلی جهت کمک رسانی به مناطق زلزله زده تصریح کرد: اولیا، دانش آموزان، مدیریت و پرسنل دبستان بهشت آیین شهرستان بندرانزلی و شرکت های آسانسور و پله برقی استان گیلان نیز در این امر اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان را یاری رساندند.

وی با بیان اینکه از ساعات اولیه انتشار خبر زلزله، حسین چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان برنامه‌ریزی کردند تا در اسرع وقت ملزومات مورد نیاز هموطنان حادثه دیده تهیه شود، یادآور شد: مردم مهربان استان گیلان نیز می‌توانند کمک های خویش را به پایانه مسافری دریایی بندرانزلی جنب پل ولایت و درب یک (١) این اداره کل تحویل دهند.