به گزارش خزر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی امشب در مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم سردار شهید علیرضا نظری در مسجد امام خمینی(ره) رودسر اظهار داشت: تا زمانی‌که رژیم غاصب صهیونیستی برقرار است مقاومت نیز برقرار بوده و همچنان ادامه دارد. وی با اشاره به اینکه راهی را که امام راحل […]

به گزارش خزر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی امشب در مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم سردار شهید علیرضا نظری در مسجد امام خمینی(ره) رودسر اظهار داشت: تا زمانی‌که رژیم غاصب صهیونیستی برقرار است مقاومت نیز برقرار بوده و همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه راهی را که امام راحل آغاز کرده هیچگاه گم نمی‌شود اعلام کرد: امام خمینی(ره) راهی را که برای ملت بزرگ ایران انتخاب کرد می‌دانست پایانش پیروزی ملت است.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه حضور مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدا را پیمان با قطره قطره خون شهداست اعلام کرد: مردم با این کارشان اجازه نمی‌دهند خانواده‌های شهدا احساس غربت کنند.

روحانی با بیان اینکه دشمنان ما این پیام خانواده‌های شهدا که حاوی ایستادگی، صبر و استقامت است را بشنوند اظهار داشت: یک عده هم در داخل کشور این سخنان را با همه وجودشان بشنوند.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه یک عده ای هم در خانه ملت خط مقاومت و خون شهدای والامقام مدافع حرم را زیر سوال بردند افزود: هر کسی که اینگونه فکر کرد سیلی خورده و سر جای خود نشست.

وی ایستادگی رزمندگان دلیر مدافع حرم و در راس آنها سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را رمز پیروزی برابر دشمنان خواند و گفت: مقام معظم رهبری خلف صالح امام راحل مانند آن امام در مقابل دشمنان ایستادگی کرد و گفت جانمان را می‌دهیم ولی اجازه تعرض دشمنان به حریم اهل بیت را نمی‌دهیم.

روحانی پیام شهدا را عدم پذیرش ذلت دانست و خاطرنشان کرد: شهدای والامقام مدافع حرم در کنار حرم حضرت زینب (س) در راه آن حضرت جان خود را فدا کردند.