به گزارش خزر، با حکم مدیرعامل خبرگزاری کار ایران_ایلنا،مجتبی بشری بعنوان مشاور مدیدعامل و سرپرست این خبرگزاری در استان البرز منصوب گردید. مجتبی بشری پیش از این بعنوان مشاور مدیرعامل خبرگزاری ایلنا مشغول به فعالیت بوده و بیش از 12 سال سابقه کار رسانه ای در کشور و استانها را داشته است. وی دارای مدرک […]

به گزارش خزر، با حکم مدیرعامل خبرگزاری کار ایران_ایلنا،مجتبی بشری بعنوان مشاور مدیدعامل و سرپرست این خبرگزاری در استان البرز منصوب گردید.

مجتبی بشری پیش از این بعنوان مشاور مدیرعامل خبرگزاری ایلنا مشغول به فعالیت بوده و بیش از 12 سال سابقه کار رسانه ای در کشور و استانها را داشته است.


وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و صاحب امتیاز و مدیر مسئول یک نشریه سراسری و همچنین پایگاه خبری ندای گیلان نیز می باشد.

وی مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت، مشاور رسانه ای حوزه انتخابیه شهرستان رشت در انتخابات اخیر و مشاور رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان در انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستای گیلان، مشاور رسانه رئیس سابق دانشگاه فرهنگیان و پیام نور گیلان و همچنین مشاور جوان مدیرکل اسبق ورزش و جوانان گیلان را در کارنامه خود دارد.

بشری با حفظ سرپرستی ایلنا در گیلان مشاور مدیرعامل و سرپرست این خبرگزاری در استان البرز شد.