به گزارش خزر، ظهر امروز اخبار واصله از فومن حکایت از ممانعت نگهبانان فرمانداری فومن از ورود جلیل سندی عضو شورای شهر فومن داشت. در همین راستا سندی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، گفت: شب گذشته یکی از کانال های تلگرامی اقدام به انتشار مطلبی کرد و بنده نیز برای رفع هرگونه مسئله ای تصمیم […]

به گزارش خزر، ظهر امروز اخبار واصله از فومن حکایت از ممانعت نگهبانان فرمانداری فومن از ورود جلیل سندی عضو شورای شهر فومن داشت.

در همین راستا سندی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، گفت: شب گذشته یکی از کانال های تلگرامی اقدام به انتشار مطلبی کرد و بنده نیز برای رفع هرگونه مسئله ای تصمیم گرفتم صبح امروز به فرمانداری فومن برای دیدار فرماندار مراجعه نمایم.

وی ادامه داد: زمانی که بنده به فرمانداری مراجعه نمودم در ورودی به بنده گفتند که شرمنده ایم! آقای فرماندار و معاون فرمانداری گفته اند شما حق ورود را ندارید! بنده مجدداً پرسیدم که آیا آقای فرماندار چنین چیزی را گفته اند؟! که مجدداً تایید کردند.

عضو شورای شهر فومن اضافه کرد: پس از این موضوع بنده با آقای فرماندار تماس گرفتم و پاسخی ندادند و پس از 20 دقیقه مجدداَ خودشان تماس گرفتند و گفتند که روحشان از موضوع خبر ندارد!