به گزارش خزر، منابع خبری شهرستان ماسال خبر از استعفای رئیس بیمارستان رسالت ماسال به علت عدم حل مشکلات بیمارستان می دهند. بنا به آن چه در این اخبار آمده است دکتر هادی جلالیان که آذر ماه سال گذشته به ریاست بیمارستان رسالت ماسال منصوب شده بود، استعفای خود را تقدیم ریاست دانشگاه علوم پزشکی […]

به گزارش خزر، منابع خبری شهرستان ماسال خبر از استعفای رئیس بیمارستان رسالت ماسال به علت عدم حل مشکلات بیمارستان می دهند. بنا به آن چه در این اخبار آمده است دکتر هادی جلالیان که آذر ماه سال گذشته به ریاست بیمارستان رسالت ماسال منصوب شده بود، استعفای خود را تقدیم ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان کرد.

یک منبع آگاه در این خصوص به ماسال نیوز گفت: استعفای ایشان مورد قبول واقع شده و طبیعتا سرپرست این بیمارستان باید بزودی معرفی شود. 

وی افزود: عدم حل مشکلات بیمارستان و مشکلات شخصی از علل احتمالی این استعفا بوده است. هم اکنون دکتر امیدوار به عنوان گزینه اصلی ریاست محسوب شده و حکم سرپرستی وی بزودی ابلاغ خواهد شد. دکتر امیدوار که ریاست سابق این بیمارستان بود، در حال حاضر رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماسال است.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی گیلان این روزها با مشکلات گوناگونی دست و پنجه نرم می کند. چندی پیش بود برخی رسانه ها از تجمع پرسنل بیمارستان های دولتی در استان در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان خبر داده بودند.