به گزارش خزر، مسعود لطفعلی خانی مدیرعامل گروه بازرگانی لطفعلی خانی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در گفتگویی پیرامون موضوع ورزش و اسپانسرینگ گفت: داتیس در حوزه ورزش فعالیت میکند و مربوط به ورزش خاصی نیست اگرهم از ورزش خاصی نام برده می شود تنها ورزش هایی هستند که به ما معرفی شده اند. وی […]

به گزارش خزر، مسعود لطفعلی خانی مدیرعامل گروه بازرگانی لطفعلی خانی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در گفتگویی پیرامون موضوع ورزش و اسپانسرینگ گفت: داتیس در حوزه ورزش فعالیت میکند و مربوط به ورزش خاصی نیست اگرهم از ورزش خاصی نام برده می شود تنها ورزش هایی هستند که به ما معرفی شده اند.

وی ادامه داد: شروع ما برای اسپانسرینگ ورزشی در محصولات داتیس در رشته بدنسازی بوده است که با هیات استان همکاری و سه سال قبل از شرق تا غرب گیلان در مسابقات مختلف اسپانسرینگ را بر عهده داشتیم و بجز مسابقات اسپانسر تک تک ورزشکاران بودیم.

مدیرعامل گروه بازرگانی لطفعلی خانی با بیان اینکه بزرگترین هدف بنده از ورود به ورزش کشیدن جوانان از قلیان سراها به سالن های ورزشی است. گفت: تمام سعی بنده بر این بود که باشگاه ورزشی داتیس از تمامی باشگاه ها متمایز و جدا باشد. برای همین موضوع خوشحال هستم که جوانی ساعت 5 به باشگاه می آید و ساعت 11 خارج می شود زیرا انواع سرگرمی ها در این باشگاه برای وی فراهم شده است. این یعنی جوانی که 6 ساعت در باشگاه حضور دارد دیگر وقت خود را در قلیانسراها نمیگذراند.

لطفعلی خانی با بیان اینکه به طورکلی علاقمند نیستم وارد بحث سیستماتیک و اداری ورزشی همانند هیات های ورزشی شوم، افزود: من از ابتدا بر اساس قانون و با عرف جامعه کار کرده ام. بنده به ورزش به عنوان تجارت نگاه نمیکنم، نگاه من به ورزش یک نگاه فرهنگی است.

وی با بیان اینکه در عرض سه سال حدود 107 میلیون تومان بعنوان اسپانسرینگ به هیات بدنسازی استان پرداخت کرده ام، گفت: بنده در قبال این موضوع هیچ امتیازی از هیچ فردی دریافت نکرده ام. حتی برای تعرفه آب باشگاه نیز 11 میلیون به حساب واریز کردیم!

این کارشناس حوزه بازرگانی با اشاره به اینکه بازرگانی لطفعلی خانی دارای نمایندگی مکمل های مجوزدار و استاندار ورزشی است، اضافه کرد: با افتخار این موضوع را عنوان میکنم که بنده یکی از بانیان ورود مکمل های استاندارد و مجوزدار در استان گیلان بوده و این مکمل های بهداشتی و سالم را در داروخانه های سطح استان عرضه مینمایم و با قاچاق مبارزه کرده ام.

مدیرعامل گروه بازرگانی لطفعلی خانی ادامه داد: کسی به ورزش روی می آورد نیازمند مکمل سالم برای عضله سازی و کمک به خود است. وزارت بهداشت ما یکی از سختگیرترین وزارت خانه های سراسر جهان است و در این زمینه نیز مُحِق است زیرا پای سلامت شهروندان در میان است.

لطفعلی خانی تصریح کرد: کسی که وارد بحث اسپانسرینگ ورزشی می شود یا عاشق است و یا دیوانه! من عاشق این کار هستم. بدون تعارف و ریا می گویم بنده اسپانسر چندین ورزشکار شده ام و هیچ بازخوردی از آن نداشته ام. حتی یک مکمل من را هم به فروش نرسانده اند که بگوییم از آن سمت هزینه من جبران شده است! بنده اسپانسر آنها شدم اما تبلیغ مکمل دیگری را کردند! بنده میگویم اگر همان جوان یک برند استاندارد دیگری را وارد این شهر کرده باشد ما یک پله بالاتر رفته ایم و توانسته ایم یک راه قاچاق را ببندیم.

وی با اشاره به اسپانسرینگ هیات بدنسازی استان گیلان، اذعان داشت: اولین همکاری ما برای مسابقات قهرمانی بزرگ کشور بود که در رشت برگزار شد و در پایان حدود 36 میلیون تومان هزینه اسپانسرینگ این مسابقات شد اما بنده از این موضوع پشیمان شدم زیرا اعتقاد دارم که بجای کمک به هیات بدنسازی می بایست به ورزشکارن جایزه پرداخت می شد زیرا یک بدنساز که به روی استیج می رود حداقل 10 الی 15 میلیون هزینه کرده است.

مدیرعامل گروه بازرگانی لطفعلی خانی با بیان اینکه هیات بدنسازی استان آخرین چک 8 میلیون تومانی بنده را برگشت زده است، ادامه داد: بنده را به بازرسی ورزش وجوانان معرفی کردند که لطفعلی خانی پول ما را نمیدهد! فرزند من برای ثبت نام کلاس های مربیگری به هیات مراجعه کرده است و طلب 300 هزار تومان برای ثبت نام در کلاس ها کردند و تا زمانی که پول واریز نشد کارت را هم صادر نکردند! بنده مدارک را به سازمان داده ام. 107 میلیون تومان به هیات بدنسازی بابت اسپانسرینگ کمک کرده ام اما چک 8 میلیون تومانی من را برگشت زده و بابت 300 هزار تومان هزینه کلاس مربیگری کارت فرزندم را صادر نکردند!

وی ادامه داد: در تمام مسابقات حتی یکبار هم مقابل دوربین نرفتم. هدف من معرفی مکمل استاندارد و مجوز دار بود. هر مکمل استاندارد نهایتا 15درصد سود دارد اما مکمل های فیک حداقل 200درصد سود را داراست اما بنده راضی ام و سرم را راحت بر روی بالشت میگذارم. هزینه برای ورزش هیچ بازخورد و تبلیغی برای بنده نداشته است.

لطفعلی خانی در پایان اذعان داشت: برگه ای را در هیات بدنسازی مقابل فرزندم گذاشتند که اگر این چک تا تاریخ مقرر پاس نشود هیات حق اقدام قانونی دارد! به فرزندم گفتم امضا کن تا این برگه را برای یادگاری از هیات داشته باشم!