به گزارش خزر، تیم ملی کشورمان در نخستین دیدار تدارکاتی خود در اتریش از ساعت 22 امشب  در ورزشگاه UPC آرنا در شهر گراتس به مصاف پاناما می‌رود تا یکی دیگر از دیدارهای دوستانه خود در راه جام جهانی 2018 روسیه را برگزار کند. پاناما در روز پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 در قاره آمریکای شمالی کونکاکاف […]

به گزارش خزر، تیم ملی کشورمان در نخستین دیدار تدارکاتی خود در اتریش از ساعت 22 امشب  در ورزشگاه UPC آرنا در شهر گراتس به مصاف پاناما می‌رود تا یکی دیگر از دیدارهای دوستانه خود در راه جام جهانی 2018 روسیه را برگزار کند.

پاناما در روز پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 در قاره آمریکای شمالی کونکاکاف موفق شد به صورت معجزه وار جواز صعود به اولین جام جهانی تاریخ خود را دریافت کند.

   ایران 2 - 1 پاناما؛ تیم کی روش همچنان شکست ناپذیر

کارت زرد: آرماندو کوپر(15) و روبرت چن(27) پاناما

گل‌ها:

ایران 1 – 0 پاناما (اشکان دژاگه دقیقه 16): پنالتی برای ایران را اشکان دژاگه با ضربه ای آرام و برخلاف جهت شیرجه دروازه بان پاناما به گل اول تبدیل کرد.

ایران 2 – 0 پاناما (سامان قدوس دقیقه18) : سامان قدوس پس از یک و دو با انصاری فرد در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با یک ضربه دقیق، توپ را وارد دروازه پاناما کرد.

ایران 2 – 1 پاناما ( تورس دقیقه 39): پنالتی پانامارا تورس به گل تبدیل کرد.در این صحنه بیرانوند جهت توپ را تشخیص داد اما در مهار پنالتی ناکام ماند.

 

ترکیب تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی‌گنجی، وریا غفوری، سعید آقایی، احمد عبدالله‌زاده، سعید عزت‌اللهی، سامان قدوس، اشکان دژاگه، مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد 

 

ترکیب تیم ملی پاناما:

خوسه کالدرون، روبرتو چن، خان کارلوس وارگاس،  لسلی هرلادس، اریک دیویس، مانوئل وارگاس، آرماندو کوپر، ریکاردو آویلا ، مارکوس سانچس، خوسیل نونس و گابریل تورس 

 

 

دقایق حساس بازی:

دقیقه 04:پاس در عمق مهدی طارمی برای انصاری فرد، این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد،که ضربه پای چپ انصاری فرد از کنار دروازه پاناما به بیرون رفت.

دقیقه 13: مدافع پاناما کریم انصاری فرد را در گوشه محوطه جریمه سرنگون کرد تا تیم ایران صاحب یک ضربه پنالتی شود.

دقیقه 20:ارسال کرنر برای ایران پس دفع ناقص مدافعان پاناما به عزت اللهی رسید،که ضربه برگردان این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 35: کریم انصاری فرد پس از جا گذاشتن مدافع پاناما، از پشت محوطه جریمه اقدامه به شوتزنی کرد،که ضربه زمینی این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه راهی خارج شد.

دقیقه 38:درگیری چشمی با کوپر منجر به از دست دادن تعادل این بازیکن شد،تا داور برای پاناما اعلام پنالتی کند.

دقیقه 46: کوپر در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار گرفت که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.

دقیقه 53: ضربه آکروباتیک مهدی طارمی از درون هجده قدم با اختلاف از بالای دروازه پاناما به اوت رفت.

دقیقه 60:حرکت دیدنی آزمون از سمت راست و پاس در عرض این بازیکن برای قدوس، با دخالت مدافع پاناما، راهی کرنر شد.

دقیقه 67:ارسال کرنر برای ایران با ضربه خطرناک پورعلی گنجی همراه شد که ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.