به گزارش خزر، شهردار لاهیجان در همین رابطه با تاکید بر اهمیت بزرگداشت اربعین حسینی، اظهار داشت: در آستانه فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، شهرداری لاهیجان اقدام به برپایی دو خیمه برای پذیرایی از عزاداران در سطح شهر کرده است. مسعود کاظمی افزود: دراین ایستگاه ها که از روز گذشته […]

به گزارش خزر، شهردار لاهیجان در همین رابطه با تاکید بر اهمیت بزرگداشت اربعین حسینی، اظهار داشت: در آستانه فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، شهرداری لاهیجان اقدام به برپایی دو خیمه برای پذیرایی از عزاداران در سطح شهر کرده است.

مسعود کاظمی افزود: دراین ایستگاه ها که از روز گذشته (چهارشنبه هفدهم آبان) و همزمان با برگزاری دسته جات عزاداری و سوگواری در سطح شهر لاهیجان بر پا شد، از عزاداران حسینی با توزیع چای، خرما، شربت و … پذیرایی بعمل می آید.

وی با بیان اینکه این خیمه ها در روز اربعین نیز از عزاداران پذیرایی خواهند کرد، خاطرنشان کرد: در کنار آن، نیروهای امدادی اعم از آتش نشانی و همچنین نیروهای خدماتی شامل خودروهای حمل زباله، رفت و روب معابر و … نیز در سطح شهر لاهیجان مستقر و آماده خدمات رسانی به همشهریان هستند.