به گزارش خزر، فیروز فاضلی افزود: این نمایشگاه بر روال چند سال اخیر در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برپا می‌شود. وی اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای برپایی هر چه باشکوه‌تر سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در دست انجام است و به‌زودی اطلاعات دقیق آن از طریق رسانه‌ها در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. فاضلی با بیان این‌که کارهای فرهنگی ماندگارند، ادامه داد: […]

به گزارش خزر، فیروز فاضلی افزود: این نمایشگاه بر روال چند سال اخیر در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برپا می‌شود.

وی اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای برپایی هر چه باشکوه‌تر سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در دست انجام است و به‌زودی اطلاعات دقیق آن از طریق رسانه‌ها در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

فاضلی با بیان این‌که کارهای فرهنگی ماندگارند، ادامه داد: همیاران اجرایی نمایشگاه کتاب می‌بایست نهایت اهتمام در کیفیت برگزاری این نمایشگاه را مدنظر قرار دهند.

وی بیان کرد: توجه گیلانیان به کتاب برای مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسجل شده و بر همین اساس تلاش می‌شود امکانات بیشتری برای خرید کتاب فراهم شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان تاکید کرد: نمایشگاه کتاب گیلان، بزرگترین اتفاق فرهنگی استان است و تلاش می‌شود از زبده‌ترین ناشران کشور بهره بگیریم.

بر اساس این گزارش؛ دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان، مهرماه سال گذشته با حضور ٣۵٠ ناشر در قالب ٢٠٠ غرفه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برگزار شده بود.