خزر: مراسم سالروز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم در شهرهای مختلف گیلان آغاز شد. (گزارش تصویری) در رشت راهپیمایی ۱۳ آبان از ساعت 9 صبح در سه مسیر منتهی به میدان شهدای ذهاب آغاز شد. راهپیمایان در سه مسیر سپاه پاسداران ـ میدان […]

خزر: مراسم سالروز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم در شهرهای مختلف گیلان آغاز شد. (گزارش تصویری)

در رشت راهپیمایی ۱۳ آبان از ساعت 9 صبح در سه مسیر منتهی به میدان شهدای ذهاب آغاز شد.

راهپیمایان در سه مسیر سپاه پاسداران ـ میدان فرهنگ ـ چهار راه قدس ـ خیابان امام خمینی ـ میدان شهدای ذهاب و میدان شهید انصاری ـ خیابان تختی ـ خیابان شریعتی ـ میدان شهدای ذهاب و ورزشگاه شهید عضدی ـ خیابان حافظ ـ چهار راه قدس ـ خیابان امام خمینی ـ میدان شهدای ذهاب با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت خود را به اسکبار جهانی نشان دادند.

همچنین راهپیمایی 13 آبان در بخش‌های شهرستان رشت همانند سایر شهرستان‌های استان گیلان به راهپیمایی و اعلام انزجار از خوی استکباری آمریکا و رژیم صهیونیست پرداختند.

http://uupload.ir/files/emh_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B3-%DB%B0%DB%B5-%DB%B4%DB%B3.jpg

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد پروایی پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان رشت در میدان شهدای ذهاب اظهار کرد: حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان استکبار جهانی است.

وی علت جمع شدن ملت ولایت مدار در اجتماع پرشور ۱۳ آبان را اثبات ایستادگی در مقابل استکبار جهانی برشمرد و افزود: همان‌گونه که در سال ۵۷ فرزندان این ملت در مقابل ظلم و ظالم و استکبار ایستادگی و دنیای استکبار را مفتضح کردند اعلام می‌کنیم که ادامه‌دهنده راه شهدای دانش‌آموز و دانشجو هستیم.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آمریکا در رأس استکبار جهانی قرار دارد، گفت: به فرموده امام خمینی (ره) آمریکا در رأس استکبار جهانی قرار دارد و باید هرچه سریعتر سیاست خصمانه آن‌ها در دنیا برچیده شود.

پروایی بابیان اینکه روز ۱۳ آبان مصداقی از ایام‌الله ذکر شده در قرآن است، خاطرنشان کرد: کسانی که در رأس حکومت هستند و مردم در حال اقتدا به آن‌ها هستند باید به ایام‌الله متذکر شوند.

http://uupload.ir/files/kndt_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B3-%DB%B0%DB%B7-%DB%B1%DB%B0.jpg

وی بابیان اینکه هرروزی که خدا و دین خدا در آن تقویت شود ایام‌الله است، بیان کرد: هرجایی که اسلام تقویت شود و طاغوت برچیده شود ایام‌الله هست و ملت استکبار را در زیر پای خود له می‌کند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه ملت استکبار جهانی را به زباله‌دان تاریخ فرستاد گفت: در تاریخ ۱۳ آبان ۵۷ امام خمینی (ره) حکومت خودفروخته آن زمان را مفتضح کرد و امام را پس از دستگیری به ترکیه تعبید کردند که این اتفاق جرقه‌ای برای آغاز انقلاب شد.

پروایی بابیان اینکه امام با بصیرت و حضور ملت در صحنه پیروز شد، گفت: در سال ۱۳۵۷ دانش آموزان و به همراه دانشجویان در مقابل حکومت ظالم ایستادند و در دفاع از مرجعیت و اسلام سینه سپر کردند و ۱۳ آبان را به وجود آوردند.

http://uupload.ir/files/cwii_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B3-%DB%B0%DB%B6-%DB%B3%DB%B8.jpg

وی بابیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان در آن زمان احساس تعهد و روشن‌بینی کردند، گفت: بصیرت و روشنگری دانش آموزان و دانشجویان از مساجد برخاسته بود و مردم و دانش آموزان بصیرت پیدا کردند و حماسه‌ای عظیم همچون ۱۳ آبان را به وجود آوردند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه استقامت ملت همیشه نتیجه‌بخش بوده است گفت: درس ایستادگی و مقاومت درس فداکاری و احلی من العسل و ما رأیت الا جمیلا هست.

پروایی بابیان اینکه هیهات من الذله امام حسین (ع) امروز در زبان ملت و دولت جاری است، گفت: رئیس‌جمهوری کشور جمهوری اسلامی ایران که تحت ولایت ولی‌فقیه مشروعیت پیدا کرده تا ابد استکبارستیز باقی بماند.

پروایی بر غیرت دینی تأکید کرد و گفت: اگر امروز ایران در مقابل استکبار و هجمه‌های اسلام و انقلاب باقدرت ایستادیم منشأ آن غیرت دینی آموخته از امام علی و حضرت زهرا سلام‌الله است.

http://uupload.ir/files/k6ds_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B3-%DB%B0%DB%B6-%DB%B3%DB%B6.jpg

وی با اعلام اینکه خداوند غیرت دارد و هر انسان غیرتمند را عزت می‌بخشد، گفت: انسان غیرتمند به اسلام و دستاوردهای انقلاب حساس هست و ما افتخار می‌کنیم که فرزندان گیلان در دفاع از حرم به ورای سرزمین‌های می‌شتابند که این مصداقی از غیرت دینی است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مواضع امام خمینی (ره) در رابطه با استکبارستیزی بیان کرد: در دنیا امروز کسانی که مستضعف هستند استکبارستیز می‌باشند.

پروایی با اشاره به اینکه آمریکا در رأس استکبار جهانی است، بیان کرد: خداوند باطل را از بین می‌برد و زمانی امام عظیم‌الشأن ما آمد و حکومت طاغوت را برچید و یقیناً روزی حکومت جهانی از آن اسلام و پیروان مسلمین خواهد شد.

وی بابیان اینکه آمریکا با اسلام به دشمنی برخاسته گفت: به فرموده مقام معظم رهبری مشکل ایران هسته‌ای نیست و هراسشان گره خوردن انقلاب با اسلام است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه مشکل آمریکا اسلامی گره خوردن با نام علی (ع) است و با شیعه انگلیسی مشکلی ندارند، گفت: آمریکا با ایادی و رقاصه‌های کشورهای مثلاً اسلامی مشکلی ندارد و آنها در کشوری که ولایت مطلق فقیه خودنمایی می‌کند مشکل‌ دارند.

پروایی بابیان اینکه نصرالله رژیم صهیونیستی را رسوا کرده، گفت: دلیل رسوا شدن رژیم صهیونیستی در لبنان و سایر کشورهای مقاومت درس‌گیری کشورها اسلامی از ایران اسلامی است.

http://uupload.ir/files/us9t_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B3-%DB%B0%DB%B6-%DB%B3%DB%B3.jpg

وی با تأکید بر اینکه باید از کشورهای اسلامی و مقاومت دفاع کرد افزود: باید از کشورهای اسلامی و هرجایی که ظلم و استکبار دیده می‌شود دفاع کرد و با زبان، قلم، مال و جان خود درراه خدا جهاد می‌کنیم.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه مرگ بر آمریکا شعار تأسیس‌شده در ۴۰ سال پیش نیست، گفت: آمریکا نماد ظلم و کفر است و دستور اسلام است که با نمادهای طاغوت مبارزه کند و سیاست‌های آن‌ها را برچیند.

پروایی بابیان اینکه امام حسین علیه‌السلام در مقابل استکبار خواهیم ایستاد، گفت: امام راحل می‌فرمایند خطر آمریکا به حدی است که با کوچک‌ترین غفلت ما را نابود می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه باید در مقابل کفر و استکبار ماند، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری دانش آموزان چشم امید ایران اسلامی است و در راه سیر انقلاب باید فدایی باشند تا به قله‌های عظمت برسند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی با ظلم‌ستیزی همراه است، گفت: باید در راه مبارزه با استکبار اهتمام ورزی داشته باشیم.

پروایی با تأکید بر اینکه همه‌کسانی که بر سفره انقلاب نشسته‌اند باید قدردان مردم باشند، گفت: مردم در همه عرصه‌های سیاسی و اجتماعی در صحنه هستند و با مشت‌های گره‌کرده خود انقلاب را بیمه می‌کنند.

 

 

http://uupload.ir/files/fymp_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0-%DB%B0%DB%B6-%DB%B4%DB%B4.jpg

http://uupload.ir/files/tqab_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B5.jpg

http://uupload.ir/files/ndfa_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B6.jpg

http://uupload.ir/files/o1ch_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B7.jpg

http://uupload.ir/files/sa62_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0-%DB%B2%DB%B4-%DB%B2%DB%B1.jpg

http://uupload.ir/files/lobo_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0-%DB%B2%DB%B4-%DB%B2%DB%B2.jpg

http://uupload.ir/files/u0z_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0-%DB%B2%DB%B4-%DB%B2%DB%B3_(2).jpg

http://uupload.ir/files/h990_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0-%DB%B2%DB%B4-%DB%B2%DB%B3.jpg

متن قطعنامه به شرح زیر است:

با سلام و درود به روح بلند احیاگر اسلام ناب محمد حضرت روح الله، دمنده روح جهاد و استکبارستیزی در کالبد امت انقلابی ایران، اینک در پایان تظاهرات پر شور یوم الله ۱۳ آبان، روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی، ملت استکبارستیز ایران اسلامی با تأکید بر اینکه مقاومت در برابر ظلم و جهاد علیه مستکبران و طاغوت‌ها و اشغالگران، یک تکلیف دینی و رسالت انسانی است، مواضع خود را با ندای ملکوتی الله اکبر- خامنه ای رهبر و شعار کوبنده مرگ بر آمریکا اعلام می‌دارد:

http://uupload.ir/files/c5na_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B3-%DB%B0%DB%B7-%DB%B0%DB%B2.jpg

۱ـ ملّت قهرمان و بیدار ایران، علی‌رغم لبخندهای فریبکارانه دشمنان مستکبر، روحیه استکبارستیزی خود را همواره حفظ نموده و با هوشمندی و بصیرت کامل و نفی هرگونه سلطه سیاسی نظامی و اقتصادی بیگانگان، آمریکای جنایتکار را همچنان دشمن شماره یک خود می‌داند.

۲ـ ما لفّاظی‌ها و لجن‌پراکنی‌های توهین‌آمیز رئیس جمهور منفور آمریکا نسبت به ملّت ایران و نهاد انقلابی سپاه پاسداران و به کارگیری واژه مجعول و غلط برای خلیج همیشه فارس را شدیدا محکوم می‌کنیم.

۳ـ ملّت ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سد مستحکم در برابر نفوذ دشمنان و برهم زننده توطئه‌های استکبار در منطقه و خار در چشم آمریکا و رژیم نامشروع و جعلی اسرائیل و ضّد انقلاب می‌داند. از این رو ما فرزندان امام راحل، ضمن درخواست تقویت و ارتقای توانمندی‌های نظامی و دفاعی کشور و نیروهای مسلّح، سپاه قدرتمند را مایه مباهات و نور چشم ملت ایران دانسته و حمایت قاطع و همه‌جانبۀ خود را از این نهاد انقلابی اعلام می‌‌داریم.

۴ـ عیان شدن چهره بی‌نقاب آمریکای جهانخوار در مقابله با انقلاب اسلامی و مردم ایران برای چندمین بار نشان داد که آمریکا همچنان غیرقابل اعتماد است. ما ضمن حمایت از مواضع ضدّآمریکایی رهبری معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی مقتدای عظیم الشأن عزیزتر از جانمان، در تبعیت از رهنمودهای حکیمانه معظم له، مخالفت قاطع خود با هر نوع مذاکره درباره هر موضوعی با شیطان بزرگ را اعلام می‌نماییم.

۵ـ ما براساس جوهره انقلاب اسلامی که ضدّ ظلم و مدافع مظلوم است، همدلی خویش را با ملّت‌های تحت ستم فلسطین، بحرین، یمن، سوریه، میانمار و شیعیان مظلوم عربستان اعلام داشته و از مبارزات ضدّ استکباری و حق‌طلبانه همه مظلومین جهان حمایت می‌کنیم.

۶ـ ما ضمن تاکید بر ضرورت توجه به مشت‌های آهنین مخفی‌شده در دستکش‌های مخملی، به حرکت‌های مرموز و برخوردهای دوگانه کشورهای اروپایی نسبت به مسائل منطقه و موضوع برجام به دیده شک و تردید می‌نگریم و از مسئولان مراقبت هوشمندانه و انقلابی نسبت به عملکرد دولت‌های اروپایی را انتظار داریم.

۷ـ ما ضمن تشکر از همصدایی و همسویی و مواضع قاطع و یکپارچه مسئولان نظام جمهوری اسلامی در برابر اقدامات خصمانه رئیس جمهور نامتعادل آمریکا و تصمیمات ظالمانه کنگره آمریکا، ادامه مواضع متحد و یکپارچه مسئولین را که از حمایت مردمی همه اقشار و جریان‌ها برخوردار است، مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان دانسته و تا پای جان گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و پشتیبان مواضع استکبارستیزانه مسئولان نظام هستیم.

۸ـ ماجرای برجام و بدعهدی‌های آمریکا و ادامه تحریم‌ها ثابت کرد که عزت و استقلال کشور، تنها در سایه اتکا به توانمندی‌ها و نیروها و ذخایر خویش است. از این رو تبعیت کامل خود را از رهنمودها و فرامین امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مدظله العالی اعلام داشته و اقتصاد مقاومتی را تنها راه حل مشکلات کشور و مقابله با توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا می‌دانیم و خواستار جدّی گرفتن این مسئله از سوی مسئولان جمهوری اسلامی، فراتر از لفظ و شعار هستیم.

۹- ما ضمن درخواست تبیین مستند و غیر قابل انکار دخالت ها و توطئه های رذیلانه و خلاف عرف بین‌المللی آمریکای پلید بر علیه انقلاب و نظام نوپای اسلامی، اقدام عملی با پرهیز از قرطاس بازی و تلاش مجدانه برای جبران مافات با بهرگیری از اسناد لانه جاسوسی طاغوت اعظم و تدریس آن در دانشگاه ها و مدارس را خواهانیم.

والسّلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

http://uupload.ir/files/imie_(1).jpg

http://uupload.ir/files/0m1t_(2).jpg

http://uupload.ir/files/wy5b_(3).jpg

http://uupload.ir/files/6aao_(4).jpg

http://uupload.ir/files/ld84_(5).jpg

http://uupload.ir/files/uzoh_(6).jpg

http://uupload.ir/files/2of_(7).jpg

http://uupload.ir/files/ej1f_(8).jpg

http://uupload.ir/files/nl5i_(9).jpg

http://uupload.ir/files/wz38_(10).jpg

http://uupload.ir/files/lnge_(11).jpg

http://uupload.ir/files/os2x_(13).jpg

http://uupload.ir/files/jec_(14).jpg

http://uupload.ir/files/gm82_(15).jpg

http://uupload.ir/files/uvq2_(16).jpg

http://uupload.ir/files/15ka_(17).jpg

http://uupload.ir/files/wc55_(18).jpg

http://uupload.ir/files/z2v0_(19).jpg

http://uupload.ir/files/fah8_(20).jpg

http://uupload.ir/files/nojq_(22).jpg

http://uupload.ir/files/al1p_(24).jpg

http://uupload.ir/files/h278_(25).jpg

http://uupload.ir/files/hnt1_(26).jpg

http://uupload.ir/files/eyzu_(27).jpg

http://uupload.ir/files/qq6v_(28).jpg

http://uupload.ir/files/6fpt_(29).jpg

http://uupload.ir/files/a7b3_(30).jpg

http://uupload.ir/files/y5li_(31).jpg

http://uupload.ir/files/3x26_(32).jpg

http://uupload.ir/files/a8da_(33).jpg

http://uupload.ir/files/7qvg_(34).jpg

http://uupload.ir/files/byrm_(35).jpg

http://uupload.ir/files/id3_(36).jpg

http://uupload.ir/files/na1c_(37).jpg

http://uupload.ir/files/574j_(38).jpg

http://uupload.ir/files/e1av_(39).jpg

http://uupload.ir/files/sm2u_(40).jpg

http://uupload.ir/files/cdfj_(41).jpg

http://uupload.ir/files/5sap_(42).jpg

http://uupload.ir/files/ele_(43).jpg

http://uupload.ir/files/o6rm_(44).jpg

http://uupload.ir/files/blhj_(45).jpg

http://uupload.ir/files/vrub_(46).jpg

http://uupload.ir/files/p1h7_(47).jpg

http://uupload.ir/files/hydt_(48).jpg

http://uupload.ir/files/lk7d_(49).jpg

http://uupload.ir/files/fqpd_(51).jpg

http://uupload.ir/files/kcld_(52).jpg

http://uupload.ir/files/zph_(53).jpg

http://uupload.ir/files/fik7_(54).jpg

http://uupload.ir/files/899_(55).jpg

http://uupload.ir/files/p0rw_(56).jpg

http://uupload.ir/files/pjpb_(57).jpg

http://uupload.ir/files/ilhr_(58).jpg

http://uupload.ir/files/g11c_(59).jpg

http://uupload.ir/files/ud83_(60).jpg

http://uupload.ir/files/iemi_(61).jpg

http://uupload.ir/files/2qaz_(62).jpg

http://uupload.ir/files/fc29_(63).jpg