به گزارش خزر، در هفتمین روز از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران دو تن از اعضای شورای شهر بوشهر با صاحب امتیاز خزرآنلاین دیدار کردند. در این دیدار آسایش، نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: دکتر سالاری استاندار پیشین بوشهر و حال حاضر گیلان با حضور […]

به گزارش خزر، در هفتمین روز از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران دو تن از اعضای شورای شهر بوشهر با صاحب امتیاز خزرآنلاین دیدار کردند. در این دیدار آسایش، نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: دکتر سالاری استاندار پیشین بوشهر و حال حاضر گیلان با حضور در استان بوشهر توانستند فضا را آرام کنند و با همه جناح های سیاسی در تعامل بودند.

 

وی ادامه داد: دکتر سالاری با انتخاب مدیران جوان موفق شدند تا در حوزه اعتبارات عمرانی اتفاقات خوبی را رقم زنند. همچنین چند طرح خوب بخصوص در حوزه گردشگری توسط ایشان در زمان تصدی بر استانداری بوشهر رخ داد که بسیار مناسب بود.

 

 

نایب رئیس شورای شهر بوشهر اضافه کرد: در دوره چهارساله حضور در بوشهر ایشان اعتقاد بسیاری به استفاده از نیروهای جوان داشتند به گونه ای که بخشنامه ای برای استفاده از بخشداران زیر 40 سال را صادر نمود.

دکتر آسایش با اشاره به جذب اعتبارات و تخصیص مناسب آنان توسط دکتر سالاری در زمان تصدی بر استاندار بوشهر، گفت: ایشان به بدنه مطبوعات و خبرگزاریها بسیار نزدیک بوده و توسعه اعتبارات متوازنی در استان داشتند.

وی تصریح کرد: دکتر سالاری انتقادات را می پذیرفتند و نگاه حمایتی بسیار خوبی نسبت به ورزش داشتند.