به گزارش خزر، فرشاد پیوس سرمربی سابق سپیدرود در بازدید از غرفه خزرآنلاین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال در تهران، گفت: سپیدرود نسبت به دیدارهای نخست در لیگ برتر بسیار بهتر شده است و بازیکنان بسیار بهتر کار میکنند و در فاز حمله نیز عملکرد بهتری داشته است. […]

به گزارش خزر، فرشاد پیوس سرمربی سابق سپیدرود در بازدید از غرفه خزرآنلاین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال در تهران، گفت: سپیدرود نسبت به دیدارهای نخست در لیگ برتر بسیار بهتر شده است و بازیکنان بسیار بهتر کار میکنند و در فاز حمله نیز عملکرد بهتری داشته است.

وی افزود: سپیدرود تیم محبوبی است و می تواند عملکرد بهتری داشته باشد زیرا هواداران بسیار خوبی دارد.

اسطوره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تیم اول من پرسپولیس است و تیم دومم سپیدرود، اذعان داشت: به عشق هواداران سپیدرود به این تیم آمدم و با این هواداران و بدون هیچ حمایت و کمکی از سوی مسئولین توانستیم نتایج خوبی را بدست آوریم که منجر به صعود این تیم شد.

http://uupload.ir/files/0tmh_img_5109.jpg

سرمربی سابق سپیدرود اضافه کرد: روزهای بسیار خوبی در رشت داشتم و هواداران همواره حامی بنده بودند. کسب 19 امتیاز در 8 مسابقه در سپیدرود کار بسیار سختی بود و توانستیم در نهایت صعود کنیم.

وی با بیان اینکه جوانگرایی و حضور بازیکنان جوان درتیمهای با ریشه همچون سپیدرود بسیار قابل توجه است، تصریح کرد: شایان مصلح یکی از آن دست جوانان بود که پیش از من در ترکیب 18 نفره هم حضور نداشت اما من از او استفاده کردم اگرچه مخالفان بسیاری نیز در همین راه داشتم و اکنون او یکی از ستارگان جوان فوتبال کشور است. حقیقت فوتبال این است که باید به بازیکنان جوان فرصت داد تا داشته های خود را عرضه کنند.

وی در پایان گفت: امیدوارم سپیدرود با ادامه روند خوب فعلی بتواند در لیگ برتر ماندگار شود. سلام من را به تمام سپیدرودی ها برساند!