به گزارش خزر، غلامعلی جعفرزاده در حاشیه بازدید از غرفه خزرآنلاین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران با اشاره به مشکلات به وجود آمده در خصوص وضعیت سراوان در روزهای گذشته گفت: در قضیه سراوان همه کوتاهی کردند. شهرداری، استانداری، فرمانداری همه و همه کوتاهی کردیم و حال […]

به گزارش خزر، غلامعلی جعفرزاده در حاشیه بازدید از غرفه خزرآنلاین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران با اشاره به مشکلات به وجود آمده در خصوص وضعیت سراوان در روزهای گذشته گفت: در قضیه سراوان همه کوتاهی کردند. شهرداری، استانداری، فرمانداری همه و همه کوتاهی کردیم و حال برخی بدنبال این هستند که توپ را به زمین دیگران بیندازند.

وی با بیان اینکه انگار همه مقصر هستند بجز برخی اعضای شورای شهر که دوره قبل نیز در شورا حضور داشتند، گفت: شهردار عوض شده است نه عوامل شهرداری! اما هیچکس چیزی را گردن نمیگیرد! ما این شجاعت را داشته باشیم و بگوییم از سال گذشته که اهالی سراوان تجمع کردند تا به امروز هیچ کاری نکرده ایم.

نماینده مردم رشت ادامه داد: برای رفع مشکل سراوان می بایست بازه زمانی مشخص شود. در حال حاضر دارند سم پاشی می کنند اما می گویند ده روز قبل باید این کار انجام میشد! نماینده مجلس که نباید برای سم پاشی بیاید! این کار می بایست انجام میشد، بنده قصد دفاع ندارم و خود را مقصر می دانم اما آنچه که مرا ناراحت میکند این است که همه از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنند. همه افرادی که مسئولیت دارند در قبال سراوان مسئولند و می بایست پاسخگو باشند. همه ما کوتاهی کردیم.

جعفرزاده در خصوص بلاتکلیفی معلمان پیش دبستانی و اعتراضات آن ها نسبت به این موضوع، گفت: یک موسسه بر اساس رانت تشکیل شده بود و یک تعداد معلم را از میان دوستان و آشنایان جذب کردند که این موضوع وجاهت قانونی نداشت و می بایست موضوع هرچه سریع تر فرایند قانونی این موضوع بررسی شود.

وی ادامه داد: اگر انتقالی ها به گیلان به صورت کامل لغو شود و از جذب ها از نیروهای موجود صورت گیرد، تا سال آینده امیدواریم تا تمام پیش دبستانی ها جذب شوند.

عضو فراکسیون مستقلین در پایان گفت: علت اینکه مشکلات حل نمی شود این است که همه میخواهند به همدیگر حمله کنند، در حالی که اگر به یکدیگر کمک کنیم تمام مشکلات حل خواهد شد. مهمترین بخش معضلات ما به شهر خمام بازمی گردد که به امید خدا با توجه به بازنشستگی های سال آینده این مشکل هم حل خواهد شد.