به گزارش خزر، ایرج عاشوری مدیرکل اداری و مالی استانداری گیلان از جمله افرادی است که حدود دودهه مدیرکلی در حوزه های مختلف ارزیابی، اداری و مالی استانداری گیلان را در کارنامه خود دارد. وی مدتی نیز در دولت دهم سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گیلان بوده است. عاشوری از جمله افرادی […]

به گزارش خزر، ایرج عاشوری مدیرکل اداری و مالی استانداری گیلان از جمله افرادی است که حدود دودهه مدیرکلی در حوزه های مختلف ارزیابی، اداری و مالی استانداری گیلان را در کارنامه خود دارد. وی مدتی نیز در دولت دهم سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گیلان بوده است.

عاشوری از جمله افرادی است که چندی پیش اظهارات دبیر موتلفه گیلان مبنی بر «هزینه یک میلیارد و 350 میلیون تومانی در سفر رئیس جمهور به گیلان» را کذب دانسته و گفته بود استانداری گیلان پیگیری قضایی درباره اتهامات وارده را حق قانونی خود می‌داند.

تحریریه خزرآنلاین ضمن تقدیر از توجه مدیرکل اداری و مالی استانداری گیلان نسبت به موازین قانونی، از ایشان تقاضا می کند تا در خصوص چگونگی به کارگیری فرزندشان در مدیریت بحران استانداری گیلان هم بر اساس موازین قانونی، توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی ارائه کنند و به خصوص به این سوال پاسخ دهند که آیا نقشی در به کارگیری فرزندشان در استانداری گیلان داشته اند یا خیر؟