به گزارش خزر و به نقل از لنگر خبر، مراسم معارفه شهردار جدید شهر کومله ظهر امروز با حضور فرماندار لنگرود، بخشدار و امام جمعه بخش کومله، اعضای شورای شهر و مردم در سالن اجتماعات گردان حمزه سیدالشهدا این شهر برگزار شد. امام جمعه کومله، فرماندار لنگرود، علی شفیعی شهردار سابق کومله و ولی فخری […]

به گزارش خزر و به نقل از لنگر خبر، مراسم معارفه شهردار جدید شهر کومله ظهر امروز با حضور فرماندار لنگرود، بخشدار و امام جمعه بخش کومله، اعضای شورای شهر و مردم در سالن اجتماعات گردان حمزه سیدالشهدا این شهر برگزار شد.

امام جمعه کومله، فرماندار لنگرود، علی شفیعی شهردار سابق کومله و ولی فخری شهردار جدید کومله سخنرانان این مراسم بودند و متن حکم تایید حکم استاندار گیلان برای شهردار جدید توسط مجری قرائت شد.

همچنین در این مراسم از سرپرستان و شهردار سابق و اعضای سابق شورای شهر دور چهارم کومله با اهدا لوح سپاس، تقدیر شد.

طبق روال همه مراسم های تودیع و معارفه، نخست حکم شهردار توسط مسئولین استان یا شهرستان به شهردار جدید اهدا و وی آخرین سخنران مراسم تودیع و معارفه می‌باشد که در این مراسم روش به گونه ای دیگر انجام شد.

پس از اهدا لوح‌های تقدیر به سرپرستان و اعضای سابق شورای شهر، ولی فخری به ایراد سخنرانی پرداخت و مراسم به پایان رسید و خبری نیز از اهدا حکم به شهردار نبود.

گرچه آغاز کار شهرداران با حکم استاندار آغاز و مراسم های تودیع و معارفه مراسمی تشریفاتی است ولی عدم انجام سین برنامه‌ها که در همه مراسم های عادی نیز جاری است برای دیگران جای سؤالاتی را به وجود می آورد.

شنیده شد که فرماندار لنگرود گفت متن حکم شهردار خوانده‌شده و نیازی به اهدا حکم به شهردار نیست!

این در حالی است که فرماندار لنگرود در مراسم معارفه شهرداران لنگرود و شلمان که چندی پیش انجام شد شخصا حکم شهرداران را تقدیم کرد.

سیده مائده هاشمی در گفت‌وگویی اظهار کرد: متن حکم توسط مجری قرائت شد ولی به دلیل ناهماهنگی‌هایی که وجود آمد متن حکم فاقد کارتابل بود به همین جهت چون حکم صرفا برگه بود به شهردار اهدا نشد!