به گزارش خزر، فلاحتیان معاون وزارت نیرو در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در حاشیه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران، گفت: برفی که سال گذشته در گیلان بارید در هرجای دنیا اگر اتفاق افتاده بود اثرات مخربی را برجا میگذاشت. وی ادامه داد: تصاویری که در اختیار ما […]

به گزارش خزر، فلاحتیان معاون وزارت نیرو در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در حاشیه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران، گفت: برفی که سال گذشته در گیلان بارید در هرجای دنیا اگر اتفاق افتاده بود اثرات مخربی را برجا میگذاشت.

وی ادامه داد: تصاویری که در اختیار ما قرار گرفته بود نشان دهنده این بود که برف بر روی سیم های برق تبدیل به یخ شده بود و موجب اتصالی سیم ها شده بود.

معاون وزیر نیرو اضافه کرد: زمانی که این حادثه اتفاق افتاد بسیاری از راه ها مسدود بود و همکاران ما برای رفتن به روستاها بجهت حل مشکلات ناشی از بارش برف و قطعی برق دچار مشکل شده بودند.

فلاحتیان تصریح کرد: بسیاری از تیرهای برق در اثر شدت بارش برف سقوط کرده بودند و همکاران ما در اداره برق از سال گذشته تا سال جاری در حد اعتباراتی که موجود بود اقدام به آمادگی شبکه بجهت زمستان پیش رو کرده اند.

وی در پایان ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق در گیلان گفت: همکاران ما در توزیع نیروی برق گیلان تمام توان را برای حل مشکلات به کار خواهند بست و لذا مردم نگران زمستان پیش رو نباشند.