به گزارش خزر، دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و استقلال خوزستان در جام حذفی با شکست ناباورانه انزلیچی‌ها به پایان رسید. ملوان که یکی از تیم های پرافتخار در جام حذفی محسوب میشود درحالی تن به شکست دو بر صفر مقابل استقلال خورستان داد که در این دیدار علیرضا حیدری، وحیدحیدریه، مهیار نوری، حسین قنبری، […]

به گزارش خزر، دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و استقلال خوزستان در جام حذفی با شکست ناباورانه انزلیچی‌ها به پایان رسید.

ملوان که یکی از تیم های پرافتخار در جام حذفی محسوب میشود درحالی تن به شکست دو بر صفر مقابل استقلال خورستان داد که در این دیدار علیرضا حیدری، وحیدحیدریه، مهیار نوری، حسین قنبری، پژمان نوری، بابک مرادی ، محمد پور رحمت الله، مهیار زحمتکش، علیرضا محمودی، حسین شنانی و محمد روشندل به سرمربیگری نادر دست نشان برای آن از ابتدا به میدان رفتند.

استقلال خوزستان نیز در این دیدار از وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی ، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، فرید بهزادی کریمی، رضا کرملاچعب، حسین بهرامی خشاب، ابوالفضل علایی، مهرداد پور ابولقاسم، یونس دلفی با سرمربیگری عبدالله ویسی بازی بهره گرفت.

بابک داوری و امین مبشر و ناصر جنگی کمک های کوپال ناظمی را در امر قصاوت این دیدار یاری کردند.

ملوان به مانند اکثر دیدارها با لباس تمام قد سپید و خوزستانی ها با لباس راه راه آبی و مشکی در این دیدار حاضر شدند.

بیست دقیقه از دیدار گذشته بود و تیم لیگ برتری استقلال خوزستان هیچ حمله خطرناکی را صورت نداد اما از طرف دیگر تیم میزبان، ملوان بندرانزلی با حمایت هوادارانش با قوای کامل حمله می کرد.

در دقیقه ۲۵ بازی به دلیل مصدومیت مدافع ملوان چند دقیقه ای بازی متوقف شد و بازیکنان هر دو تیم به استراحت پرداختند و در هوای گرم امروز بندرانزلی گلویی تازه کردند.

مهاجمین ملوان بندرانزلی چندین بار در تله ی آفساید گیری مدافعین استقلالی به دام افتادند.

نادر دست نشان سرمربی ملوانان با هیجان و حرارت خاصی شاگردان خود را هدایت می کند و از آنها می خواهد در دادن پاس ها عجول نباشند.

نیمی از استادیوم به دلیل بازسازی خالی است ولی هواداران ملوان با تشویق های بلا انقطاع خویش موجب نادیده گرفته شدن خالی بودن صندلی ها شده است.

ناظمی داور این دیدار پایان نیم نخست را اعلام و دو تیم راهی رختکن می شوند.

نیمه دوم آغاز شد و هر دو تیم بدون هیچ تغییری وارد میدان شدند و به مانند نیمه نخست ملوان بازی را هجومی آغاز کرد.

در دقیقه ۵۱ درگیری لفظی بین حسین شنانی مهاجم ملوان و دروازبان استقلال اهواز صورت گرفت که با وسلطت بازیکنان پایان یافت.

در دقیقه ۵۳ اولین تعویض ملوان صورت گرفت و حسین شنانی خارج و شهریار مقانلو جایگزین وی شد.

در دقیقه ۵۶ اولین تعویض استقلال نیز صورت گرفت و عبد الله بهمنی جایگزین یونس دلفی شد.

در دقیقه ۵۹ یک آفساید مشکوک به سود استقلال خوزستان گرفت شد که مورد اعتراض شدید هواداران ملوان شد.

دومین تعویض استقلالی ها در دقیقه ۷۱ رضا کرملاچعب خارج و مارینی جونیور وارد زمین شد.

در دقیقه ٧۴ مارینا جونیور تعیض طلایی عبدالله ویسی نام گرفت و در یک صحنه تک به تک با یک چیپ زیبا دروازه ملوانان را باز کرد تا یک بر صفر از میزبان پیشی بگیرد.

استادیوم انزلی ناگهان خاموش شد این درحالی است که تاکنون یکپارچه هواداران ملوان، تیم محبوب شمال کشور را مورد تشویق قرار داده بودند.

هواداران ملوان پس از چند دقیقه سکوت شور و اشتیاق را به ورزشگاه پیر تختی بندر انزلی بازگرداندند.

در دقیقه ٧٧ پژمان نوری در یک ضریه ایستگاتی تیرک دروازه استقلال خوزستان را به لرزه در آورد.

شیخ ویسی دروازبان استقلال بارها بر روی زمین افتاد که موجب اعتراض هواداران واقع شد.

اما در دقیقه ۸۳ بار دیگر مارینی جونیور توانست دروازه ملوانان را باز کند.

برخی هواداران ملوان به نشانه اعتراض نام مازیار زارع کاپیتان اسبق ملوانان را صدا کردند و شعار حیا کن رها کن برای سرمربی ملوانان سر دادند.

بازی در پایان با نتیجه دو بر هیچ تمام شد و ملوان از صعود به مرحله بعدی باز ماند اما پس از باخت هواداران بار دیگر بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند تا بازیکنان روحیه خویش را در ادامه لیگ یک حفظ کنند.

گفتنی است پسر نادر دست نشان که در این دیدار از جایگاه ویژه تماشاگران بازی را نظاره بود در دقایق پایانی با چندین هوادار درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد.